Скарлет, от Варна си ги купих, от магазина на Солинген, не знам от къде си, но ако има магазин на Солинген , провери там, те са официален вносител на Кайзер и Лурч. А какво разнообразие има ако знаеш, искаше ми се да си купя всичко, ама е скъпичко. Имаше силиконова форма за торта "Елха", за различни мафини, мечета (аз имам голямо и малко) абе страхотия, направо не ми се излизаше от магазина. Металната разглобяема форма на Дядо Коледа струва 19 лв, малките елхички и Дядо Коледовци са скъпички- 23 лв двете(комплект са), но ги прежалих. А килимчето е 34 лв. Но аз отдавна търсих такова, защото е много удобно-разточваш направо върху него , изрязваш излишното тесто и направо с килимчето във фурната.Нищо не залепва ! Силикона издържа от -60 до + 260 гр Става и за сладолед и за печиво. Очарована съм от тези форми. Вчера научих едно много хубаво приложение на килинчето- за ефектна платка за руло, ако ти е интересно ще го споделя тук във форума.

водолейче, мерси за рецептата. От толкова много рецепти, които събрах твоята ми допадна най-много.