Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 226
  1. #181

    Подразбиране

    Честно да ви кажа (без да се обиждате), вие съвсем сте се побъркали на тема готвене и Коледа. Аз си правя сметките само две неща да направя, а вие с тези вкусотии можете целият китайски народ да изхраните!!!

    P.S. нали не ми се обиждате???

  2. #182

    Подразбиране

    Аз,не се обиждам,напротив,според мен всеки каквото прави,трябва да е с желание иначе нищо не става.
    За китайците ще трябва задружно и доста повече да се потрудим,че те нямат край.....

  3. #183

    Подразбиране

    Разбира се ,ч е не се обиждаме, нещо повече , аз и сама си знам ,.ч есъм побъркана на тази тема Всички ми го казват, особено като кажа, че ми трябва нова форма. за моя мъж всички форми са еднакви и казва І е, ти нали имаш? Колкото и да му обяснявам разликата, все неговата си знае. Наскоро пак казах "искам формичка за Коледа" а той " ДОбре бе, толкова форми съм ти купил, че една повече, една по-малко има ли значение?"

  4. #184

    Подразбиране

    А, за формичките и аз те подкрепям - колкото повече, толкова по-добре! Много обичам разни джунджурийки за кухнята (най-вече).
    Джемма, докъде стигна с бройката на видовете сладки и торти? Сигурна съм, че ще имаш гости, които да помагат твоя труд да не е напразен. Голям фурор ще предизвикаш с всички тия сладки - завиждам на близките ти!


  5. #185

    Подразбиране

    Ами 9 вида сладки станаха.На Бъдни вечер ще сме у родителите на съпруга ми на гости, а на Коледа ще имаме гости. Надявам се да ги харесат, че да се изядат.

  6. #186

    Подразбиране

    Здравей!

    Аз съм нов потребител във форума, но много обичам кулинарията и се възхищавам на твоите произведения.
    Сега не съм чела докрая има ли рецепта за тази салата, но те моля да изпратиш рецепта и подробни обяснения как се прави.
    Предварително благодаря,

  7. #187

    Подразбиране

    А за коя точно салата става въпрос, че нещо неразбрах?

  8. #188

    Подразбиране

    Това са къщичката и елхата ,направени от мен по рецептата на Djemma.Доволна съм от резултата ,все пак ги правя за първи път
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #189

    Подразбиране

    Качеството на снимките не е много добро ,но ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #190

  11. #191

    Подразбиране

    Благодаря Djemma,те са в твоя чест направени,подарявам ти ги. Пожелавам ти все така да ни заразяваш с твоят нестихващ ентусиазъм в кулинарията .

  12. #192

    Подразбиране

    Супер! Много са готини!
    Всъщност, всички нещица тук са превъзходни!
    А Джема, мисля, че не трябва да се притесняваш, че ще останат от вкусотиите, които си приготвила... Според мен ще изчезнат със светкавична скорост!

  13. #193

    Подразбиране

    Здравей Джема, не ми е ясно за коледната елха следното:първо трябва да се направят звездите и така да се опекат или първо да се изпече блата и после да се изрежат с формичката? И друго моля те , ако не те затруднявам разбира се :напиши ми съставките на това, с което е полята елхата.Много ти благодаря!

  14. #194

    Подразбиране

    Тестото се разточва и се изрязват звездите, пекат се на 220 гр. Слепват се със смес от белтък, няколко капки ли монов сок и пудра захар(в рецептата пише 140 гр, но за мен са малко, добавях още, защото стана много рядко и се разтичаше на долу,а по елхата не остава нищо почти, така, че на око) :wink:

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Мила, много ти благодаря! Весела Коледа!

Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •