Показване на 1 до 15 от 81

Hybrid View

  1. #1

    Question към представителите на Avon

    а какво ви е мнението за кремовете на Avon Solution?
    има сега едни на промоция дневен и нощен

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ina Виж мнение
    а какво ви е мнението за кремовете на Avon Solution?
    има сега едни на промоция дневен и нощен
    Отскоро използвам Avon solutions Hydrofirming и въпреки,че кожата ми мнооого чувствителна нямам проблеми с него и съм доволна от този продукт!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ina Виж мнение
    а какво ви е мнението за кремовете на Avon Solution?
    има сега едни на промоция дневен и нощен
    Не са лоши. Питай дистрибутора дали няма мострички. По-рано имаше за всеки продукт

  4. #4

    Подразбиране

    Била съм дистрибутор и на двете марки...Определено съм за Ейвън по всички параграфи-цените са им по-нормални и продуктите са доста по-качествени от тези на Орифлейм..
    Лично аз от Орифлеймската декоративна козметика направих страхотни алергии ( от сенки и по-късно от спирали).Била съм доволна от 2-3 неща-един крем за тяло и едно червило -това е. Парфюмите им са с мнооого надути цени.
    Семейството ми ползва Ейвън-твърдо!Обаче и там започнаха да дигат цените, което им е голям минус...мисля че ще им паднат продажбите, защото просто народът обеднява с тази ежедневна инфлация...
    Гледаш да имаш за ядене , да платиш сметките, да облечеш децата,а за другото както дойде...Колкото и да е жалко...

  5. #5

    Подразбиране

    И аз имам големи разочарования от Ейвън , но продължавам да си купувам. Купих си един крем , за сияйна кожа. Когато го нанеса обаче , той не попива ами остава по лицето ми като ....наелон , непрекъснато ми идеше да го изтъркам и като потъркам се свлича. Реших че това е заради блестящите частички (въпреки че никъде не пишеше че е с такива) и си поръчах друг, че и цяла серия... Ефекта същия , изхвърлих ги. Хубава е обаче маската за коса с маслини на СПА , пудрите им са хубави.
    На орифлейм си купих крема за груби петички (голям проблем ми бяха от години) и е чудодеен Heel Relief Creame .

  6. #6

    Подразбиране

    Имам опит единствено с Ейвън и въпреки че съм чувала лоши неща за тях, на мен лично ми харесват. Пробвала съм няколко вида червила, маски за лице, моливи за очи и съм доволна. Пък и цените им не са високи за разлика от тези, които се продават в аптеките например. Дори в момента искам да си закупя някои неща, но дистрибуторката ми си смени телефона и не мога да я открия... Ако някой тук е от София и е дистрибутор на Avon, може да ми пише.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •