Показване на 1 до 15 от 81

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Мен пък са ми продавали няколко пъти на орифлейм, не си заслужава - шампоаните им с нищо не са по-качествени или по-евтини, от кой да е друг в магазина, поръчах лак в лилав оттенък по каталога и получих син (защото цветовете не били можели да се отпечатат точно - а те само по каталог продават). Веднъж си взех крем за чувствителна кожа - специално за майка ми и бях ужасена, че се оказа, че не е запечатан със станиол, както кремовете от магазина. Та тя се изрина от няколко намазвания, после го пробвах аз и също станах цялата на пъпки и накрая го дадох на една приятелка, която поначало се мажеше с най-евтините кремове като "здраве" и след седмица за първи път в живота си я видях пъпчасала. А пък кремът си беше скъп....

  2. #2

    Подразбиране

    Нито Ейвън,нито Орифлейм... От години си ползвам маркова медицинска козметика за лицето и професионални козметични процедури на всеки две седмици.Наскоро като казах на една дама на колко години съм милата зае доста смешна поза-зяпна с уста и свали очилата. А имах невероятна коса-беше много гъста и лъскава.Уви,трябвало е да имам сегашните знания да я спася но...уви. Но поне успях да помогна на мои приятелки да запазят техните коси

  3. #3

    Подразбиране

    Пухче ,сега след като ни заинтригува ,би ли споделила с нас какво ползваш?

  4. #4

    Подразбиране

    Да се вкюча и аз , от името на съпругата ми - нито едната нито другата . И да добавя - пък ако ви се наложи да попитате нещо чрез сайта им , все едно , че не само десерта ами и ядето им сте изяли. Студено разсърдени писма , от които ти става ясно едно - не е бивало да питам. А наистина срещу малко повече парички - има много по качественна козметика . Тия си остават - за мен де - мое мнение - пари на вятъра , но лошото е , че все още има хора които да се лъжат .


    P.S. И писмата мога да копна от пощата си , да ги сложа тук , само при мисълта , че ще откажа поне още един клиент на AVON , за нея в момента е конкретното ми мнение , защото другата отдавна е задраскана от мислите ни даже .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •