Показване на 1 до 15 от 81

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Всичко,което казвам по-долу е лично мнение и не искам да засегна или да обидя някого.Предварително се извинявам,ама съм си цапната в устата.
    И едното и другото са едни същи л...на.Само,че Орифлейм е по-скъпо.Използвала съм и двете фирми,но доста съм разочарована.Според мен най-добре е "Ален мак" или там както сега се казва или "Арома".И ще ви кажа защо ги предпочитам-там работят много мои колеги от ВИХВП и знам,че института дава солидна подготовка на студентите си по парфюмерия и козметика.(естествено и по някои други специалности).Така,че се доверявам на българското.Поне съм наясно какви ги забъркват.И като прочета съдържанието на продукта,ми просветва.Докато при Ейвън и Орифлейм съдържанието е написано с толкова ситни буквички,че ми трябва лупа.И много често състава на продукта противоречи на рекламата в брошурата.Да не говорим пък,че не пише срок на годност или дата на производство.А ако случайно има някъде,то така е закодирано,че по-добре да разкодирам египетските йероглифи,отколкото техния код.
    Още веднъж-това е субективно мнение и не искам да обидя или засегна някого.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    На същото мнение съм - нито едното, нито другото! По аптеките и търговската мрежа сега има такова изобилие от качествена козметика

  3. #3

    Подразбиране

    Ползвала съм и двете , но да си призная някой от продуктите не ми харесват . Серийте им за проблемна кожа поне при мен не действат . Затова съм се насочила към други марки .

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •