По принцип си купувах продукти най- вече на Oriflame , макар , че съм опитвала и на на Avon.Още от както продуктите на Oriflame започнаха да се разпостраняват в България с майка ми сме си купували и оставахме много доволни.Струваше ми се , че в нещата на Avon използват повечко химия и ги отбягвах съзнателно.Но сега определено не мисля така , защото съм много доволна от последните им продукти , които използвах.А от Oriflame съм много разочарована.Поръчах си четка за баня, масажьор и бебешка пяна за вана за бебчето си.Лошото бе, че сина ми се оказа алергичен към продукта и се обрина целия.Макар , че направих опит да върна пяната и обясних какъв е проблема ми отговориха, че нищо не можели да направят.Четка така и не получих , защото били свършили, а масажьорът(струваше 35 лв.) се оказа без подвижна глава, нямаше батерия в комплекта и на всичкото отгоре на гърба на една разлепена пластмасова опаковка, в която беше сложен,пишеше с големи букви "Made in China"....няма какво повече да коментирам