Показване на 1 до 15 от 81

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Купувала съм си неща и от двете марки, но честно казано прецених, че не си заслужава, цените им са твърде високи за ниското качество. Както казва козметичката ми, фирма дето си продава така стоката не ми я хвали.
    По-добре човек да си купува по-рядко козметика, но качествена.
    Иначе ако трябва да избирам от двете марки (дано не ми се налага ) бих предпочела Oriflame.

  2. #2

    Подразбиране

    На мен лично ми допада Avon.Използвала съм душ-геловете,шампоаните,лаковете,козметиката за крака и мн. др. неща и съм много доволна.А понякога се поглезвам с някое парфюмче ,а те имат прекрасни аромати.Доста често предлагат продукти на промоционални цени.

  3. #3

    Подразбиране

    В защита на фирма"Орифлейм"-на която съм консултант от 1999г. мога да кажа,че тя от самото и основаване се разпространява чрез каталожна търговия и никога не е залежавала по складове и рафтове.
    А целта на този род търговия е чрез личният контакт между клиент и консултант ,да се задоволят по качествено нуждите на клиента.
    Нима преди не сте се сблъскали със неучтиви продавачки който ако ги попиташ нещо те гледат накриво,а какво остава да ти обясняват кой крем за какъв тип кожа е и какъв е подходящ точно за теб!
    Във "Орифлейм" има мостри на всеки крем,червило и фон-дьо тен,всеки клиент може да ползва мостра и да прецени дали да си купи от продукта!
    Аз за толкова години работа там не съм имала недоволен клиент .
    За да намериш подходящата за теб козметика трябва да опиташ!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •