Всичко,което казвам по-долу е лично мнение и не искам да засегна или да обидя някого.Предварително се извинявам,ама съм си цапната в устата.
И едното и другото са едни същи л...на.Само,че Орифлейм е по-скъпо.Използвала съм и двете фирми,но доста съм разочарована.Според мен най-добре е "Ален мак" или там както сега се казва или "Арома".И ще ви кажа защо ги предпочитам-там работят много мои колеги от ВИХВП и знам,че института дава солидна подготовка на студентите си по парфюмерия и козметика.(естествено и по някои други специалности).Така,че се доверявам на българското.Поне съм наясно какви ги забъркват.И като прочета съдържанието на продукта,ми просветва.Докато при Ейвън и Орифлейм съдържанието е написано с толкова ситни буквички,че ми трябва лупа.И много често състава на продукта противоречи на рекламата в брошурата.Да не говорим пък,че не пише срок на годност или дата на производство.А ако случайно има някъде,то така е закодирано,че по-добре да разкодирам египетските йероглифи,отколкото техния код.
Още веднъж-това е субективно мнение и не искам да обидя или засегна някого.