Показване на 1 до 15 от 81

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Подкрепям ви , само парите им, а качеството съмнително.

  2. #2

    Подразбиране

    Вземи си нещо марково, една опаковка ти стига за 6 месеца,на мен почти за година. За да не заприличаш в един момент на булдог. Въпреки,че от един крем,който е козметика №1 в Швейцария аз самата така бях подпухнала. Моите познати все ме питаха- спала ли си, ревала ли си. Представи си с какви торбички под очите бях. Сега съм с Орфи на Галеник .... обаче разликата между тестера и крема е коренно различна. Тестера беше без мирис и с плътна консистенция,тъмен цвят, докато кремът който си взех е по-светъл,по-рядък, ароматизиран. Може би е приспособен като качество за българския пазар . Ако имаш възможност си набави козметиката от навънка... защото тук качеството е съмнително въпреки марката
    Само дето не знам какво да си правя косата, от комата е супер бяла. Иска ми се да си я оставя бяла, казват ми не.... Много бързо ми расте и бялото веднага избива. Искам нещо русо- казват че няма да ми ходи... та и аз вече не знам .... черно най-ми ходело. Истинския цвят на косата ми е гарвановочерно,искрящо, лъскаво, но.... съдба, стрес и заболявания

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •