Показване на 1 до 15 от 81

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ами всичко!Какви са впечатленията ви ако сте ги ползвали?

  2. #2

    Подразбиране

    Хубави са шампоаните на Адванс Техник, юношеската спирала, млеката и лосионите за тяло от 4.50, геловете за баня, крем против линии и бръчки на серия Аню, юношеския фон дьо тен, но той няма богата гама от нюанси,маската за суха коса с манго от 250 мл, червилата от 3.90, не са трайни, но пък правят устните копринено меки и цветовете са красиви, имаше един спрей за обем и плътност за тънка и изтощена коса - много е добър, геловете за баня, пените за вана, които могат да се използват върху гъбката за баня и излизат доста по-евтино, защото се харчат малко, а са по 0.500 л, но в общи линии всичко е индивидуално. Моливите не ги препръчвам, скъпите червила са добри, скъпите лакове също, гланцовете от дамската серия - всички. Много добри, дори отлични са им всички слънцезащитни продукти. Имаше един гел за след слънце за тяло и коса - направо невероятен, имат гел за след изгаряне от слънце - вълшебен - само едно нанасяне и всичките последици от слънцето изчезват. Много е икономичен и с половин шише цяло семейство изкарва почивката. Аз дори съм подарявала остатъка на приятелка и е било достатъчно за нейното семейство.

  3. #3

    Подразбиране

    Аз съм за AVON. Всичко им е хубаво, но SPA-продуктите просто са перфектни.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •