Показване на 1 до 15 от 81

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Признавам че съм ползвала и от двете фирми...и като съпоставя нещата...избирам AVON (без парфюмите обаче). По добри и по-изгодни маркови парфюми от FM Group няма...повярвайте ми (не че съм им дистрибутор-така или иначе няма как да ви зарибя..от различни градове сме).Съветвам всяка от вас да опита продуктите им...и после да го сподели с нас.

  2. #2

    Подразбиране avon & oriflame

    Ползвала съм и двете марки козметика, в началоти всичко е хубаво и качествено, после както става нящата се побългаряват и стават ментета. В тинейджърските ми години много са ми помагали продуктите и на двете марки за проблемна кожа, но после ги развалиха. Имат стойностни парфюми, но те са единици. Но декоративната им козметика е доста добра пък и е на достъпна цена, тя поне си заслужава все още. Много харесвам и кремовете им за ръце и нокти, много са добри. Общо взето и двете марки имат стойностни продукти. Всичко зависи от преставителя, които ти ги предлага, защото ако съответние търси печалба ще ти пробута какви ли не боклуци само и само да си купиш нещо от него и той да спечели. Била съм представител и на двете марки козметика и от това не съм спечелила, но доста познати все още ме търсят за съвети по отношение на това какво да си купят от avon или oriflame и никого не съм разочаровала до момента, но им казвам че ако могат да отделят повече пари е по добре да си купят медицинска козметика, която е най - качествена.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •