Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 75 от 81

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране avon & oriflame

    Ползвала съм и двете марки козметика, в началоти всичко е хубаво и качествено, после както става нящата се побългаряват и стават ментета. В тинейджърските ми години много са ми помагали продуктите и на двете марки за проблемна кожа, но после ги развалиха. Имат стойностни парфюми, но те са единици. Но декоративната им козметика е доста добра пък и е на достъпна цена, тя поне си заслужава все още. Много харесвам и кремовете им за ръце и нокти, много са добри. Общо взето и двете марки имат стойностни продукти. Всичко зависи от преставителя, които ти ги предлага, защото ако съответние търси печалба ще ти пробута какви ли не боклуци само и само да си купиш нещо от него и той да спечели. Била съм представител и на двете марки козметика и от това не съм спечелила, но доста познати все още ме търсят за съвети по отношение на това какво да си купят от avon или oriflame и никого не съм разочаровала до момента, но им казвам че ако могат да отделят повече пари е по добре да си купят медицинска козметика, която е най - качествена.

  2. #2

    Подразбиране

    и аз съм на същото мнение!!!Нито едната от двете,смятам,че със кожата на лицето не бива да се експериментира с евтини козметики,за някой неща си заслужава човек да похарчи повече!

  3. #3

    Подразбиране

    И аз мисля, че нито една от двете стават, ако човек си държи на себе си , особено на кожата на лицето. Ползвала съм само на Лореал и Гарние, а в последно време Дева, от която марка съм много доволна. Имаше един течен крем дневен с помпичка - хем не пипаш в пръсти в кутийката, хем е икономично. Въобще след определени години +++ трябва само качествена козметика, дневни и нощни/ с много вит. А и Е/ кремове. Държа и на локовете за нокти.

  4. #4

    Подразбиране

    Според мен и двете не са много добри. Аз избягвам да ползвам техните продукти.

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    И аз не съм фен и на двете марки, но Ейвън имат малко по-атрактивни предложения

  7. #7

    Подразбиране

    По-добре се насочи към нещо по-добро- Виши, Галеник и др. Дълги години ползвах Виши ... поне видимо изглеждам по-млада. Ейвън и Орифлейм са боклуци

  8. #8

    Подразбиране

    Подкрепям ви , само парите им, а качеството съмнително.

  9. #9

    Подразбиране

    Вземи си нещо марково, една опаковка ти стига за 6 месеца,на мен почти за година. За да не заприличаш в един момент на булдог. Въпреки,че от един крем,който е козметика №1 в Швейцария аз самата така бях подпухнала. Моите познати все ме питаха- спала ли си, ревала ли си. Представи си с какви торбички под очите бях. Сега съм с Орфи на Галеник .... обаче разликата между тестера и крема е коренно различна. Тестера беше без мирис и с плътна консистенция,тъмен цвят, докато кремът който си взех е по-светъл,по-рядък, ароматизиран. Може би е приспособен като качество за българския пазар . Ако имаш възможност си набави козметиката от навънка... защото тук качеството е съмнително въпреки марката
    Само дето не знам какво да си правя косата, от комата е супер бяла. Иска ми се да си я оставя бяла, казват ми не.... Много бързо ми расте и бялото веднага избива. Искам нещо русо- казват че няма да ми ходи... та и аз вече не знам .... черно най-ми ходело. Истинския цвят на косата ми е гарвановочерно,искрящо, лъскаво, но.... съдба, стрес и заболявания

  10. #10

    Подразбиране

    Поръчвала съм си и от двете и искам да споделя, че всичките им продукти са боклуци с изключение на някой спирали на Avon и на някой от парфюмите им.

  11. #11

    Подразбиране

    Ако трябва да съм честна харесвам повече продуктите на Avon..

  12. #12

    Подразбиране

    Нито една от двете марки.Ейвън все още тестват над животни. И на двете марки съставите са отврат. А кожата поема до 60% от нанесеното и влиза в кръвния поток. Отдоста години съм само на органична козметика, а от скоро и на собствено произовдство.

  13. #13

    Подразбиране

    Аз май съм за Avon. Нещата на Oriflame са станали толкова скъпи наполседък, за тези пари ще си взема нещо доста по-качествено.

  14. #14

    Подразбиране

    От двете Avon, но честно казано не държа на марка.

  15. #15

    Подразбиране

    AVON за мен са по-добре като асортимент и качество
    Vinyl Flooring
    Редактирано от tennis_mania4ka123 : 14.01.2020 в 12:22.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •