Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 81
  1. #1

    Question AVON или Oriflame???

    Здравейте!
    Искам да попитам колко от вас използват козметика и бихте ли споделили вашите мнения за продуктите на двете основни козметични компании в България?

  2. #2

    Подразбиране

    Никой няма да ти даде еднозначен отговор. Един е доволен от бялата козметика, друг от декоративната ,трети от козметиката за коса. Всичко зависи от типа кожа, коса, от това да имаш добър консултант за да избереш подходящия за теб продукт.И двете фирми имат добри продукти. Нещо конкретно ли търсиш?
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  3. #3

    Подразбиране

    И според мен си зависи от конкретния човек.Имам приятелки които се обринаха от козметика на AVON и други които пък се обринаха от Oriflame.
    Но едно мога да кажа със сигурност-в Америка и много други големи страни Avon и Oriflame са на дъното на козметичната индустрия.Дори това е била причината да започнат търговия посредством каталози,тъй като стоките им са застоявали с месеци по складовете на магазинната мрежа.

  4. #4

    Подразбиране

    А според мен и двете марки не стават.Затова позвам само българска козметика-е да започнах след като получих обриви и от Аvon и от Oriflame
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  5. #5

    Подразбиране

    И от двете ползвам само това,от което съм доволна. Това са душ-гелове,кремове,маски.За спирали,червила и лакове ползвам други марки.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Купувала съм си неща и от двете марки, но честно казано прецених, че не си заслужава, цените им са твърде високи за ниското качество. Както казва козметичката ми, фирма дето си продава така стоката не ми я хвали.
    По-добре човек да си купува по-рядко козметика, но качествена.
    Иначе ако трябва да избирам от двете марки (дано не ми се налага ) бих предпочела Oriflame.

  8. #8

    Подразбиране

    На мен лично ми допада Avon.Използвала съм душ-геловете,шампоаните,лаковете,козметиката за крака и мн. др. неща и съм много доволна.А понякога се поглезвам с някое парфюмче ,а те имат прекрасни аромати.Доста често предлагат продукти на промоционални цени.

  9. #9

    Подразбиране

    В защита на фирма"Орифлейм"-на която съм консултант от 1999г. мога да кажа,че тя от самото и основаване се разпространява чрез каталожна търговия и никога не е залежавала по складове и рафтове.
    А целта на този род търговия е чрез личният контакт между клиент и консултант ,да се задоволят по качествено нуждите на клиента.
    Нима преди не сте се сблъскали със неучтиви продавачки който ако ги попиташ нещо те гледат накриво,а какво остава да ти обясняват кой крем за какъв тип кожа е и какъв е подходящ точно за теб!
    Във "Орифлейм" има мостри на всеки крем,червило и фон-дьо тен,всеки клиент може да ползва мостра и да прецени дали да си купи от продукта!
    Аз за толкова години работа там не съм имала недоволен клиент .
    За да намериш подходящата за теб козметика трябва да опиташ!

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря за отговорите. И аз съм представител на Oriflame посредством баба ми. И тя до сега не е имала недоволен клиент. Поръчките на AVON са много повече от тези на Oriflame, но пък за сметка на това, доколкото съм чувала, продуктите им /на AVON/ за по-некачествени. Тази тема я създадох, за да видя и двете марки козметика на какво равнище са в България. В училището ми, повечето момичета използват от евтиината козметика /AVON/ и казват, че са доволни. До сега не съм пробвала техен продукт и не знам дали има странични ефекти. На Oriflame са много добри наистина, до сега съм нямала проблем с тях. Просто проведох анкета. Много благодаря на всички за информацията.

  11. #11

    Подразбиране

    аз имам доста продукти които съм си купувала от двете марки и съм доволна но за много не мога да кажа чак колко точно доволна съм от гримовете, лосионите за почистане на лицетои кремовете, и от душ геловете също
    но всеки сам си преценява дали да ги използва или не?

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от juuuuuuu Виж мнение
    Благодаря за отговорите. И аз съм представител на Oriflame посредством баба ми. И тя до сега не е имала недоволен клиент. Поръчките на AVON са много повече от тези на Oriflame, но пък за сметка на това, доколкото съм чувала, продуктите им /на AVON/ за по-некачествени. Тази тема я създадох, за да видя и двете марки козметика на какво равнище са в България. В училището ми, повечето момичета използват от евтиината козметика /AVON/ и казват, че са доволни. До сега не съм пробвала техен продукт и не знам дали има странични ефекти. На Oriflame са много добри наистина, до сега съм нямала проблем с тях. Просто проведох анкета. Много благодаря на всички за информацията.
    Честно да си кажа,се чуствам леко използвана .Според мен трябваше да започнеш темата с вторият си пост и отново щяхме да се включим в отговорите,но хайде здраве да е!

  13. #13

    Подразбиране

    Извинете за неудобството. Следващият път ще внимавам с поставянето на нови теми ...

  14. #14

    Подразбиране

    trqbva mi predsatvitel na oriflame ot Varna
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Sestra mi be6e predstavitel na Oriflame i se otkaza, tai kato mnogo 4esto pora4kite ne pristigaha vednaga a triabva6e da se 4aka i niakoi klienti se otkazvaha. Az sam bila predstavitel na Avon. Imat niakoi strahotni parfumi kato Treselle, Perceive ... Vzimala sam si i kremove. 4uvala sam 4e niakoi hora se oplakvat 4e im izlizat papki ot kremove na Oriflame ili na Avon. Imah kolejki na koito im izleznaha papki i ot skapi kremove na Garnier. Na vseki mu se otraziava razli4no.
    Vsiaka kompania si ima i pliusove i minusi

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •