Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 81
  1. #31

    Unhappy Разочарование

    По принцип си купувах продукти най- вече на Oriflame , макар , че съм опитвала и на на Avon.Още от както продуктите на Oriflame започнаха да се разпостраняват в България с майка ми сме си купували и оставахме много доволни.Струваше ми се , че в нещата на Avon използват повечко химия и ги отбягвах съзнателно.Но сега определено не мисля така , защото съм много доволна от последните им продукти , които използвах.А от Oriflame съм много разочарована.Поръчах си четка за баня, масажьор и бебешка пяна за вана за бебчето си.Лошото бе, че сина ми се оказа алергичен към продукта и се обрина целия.Макар , че направих опит да върна пяната и обясних какъв е проблема ми отговориха, че нищо не можели да направят.Четка така и не получих , защото били свършили, а масажьорът(струваше 35 лв.) се оказа без подвижна глава, нямаше батерия в комплекта и на всичкото отгоре на гърба на една разлепена пластмасова опаковка, в която беше сложен,пишеше с големи букви "Made in China"....няма какво повече да коментирам

  2. #32

    Question Продукти и козметика от Ф Л П?

    Някой от вас ползвал ли е продукти на тази фирма?Имат серии за декоративна козметика

  3. #33

    Подразбиране

    Пиши точно какво те интересува - кремове, спирали, моливи, сенки, фон дьо тен......................

  4. #34

    Подразбиране

    Ами всичко!Какви са впечатленията ви ако сте ги ползвали?

  5. #35

    Подразбиране

    Хубави са шампоаните на Адванс Техник, юношеската спирала, млеката и лосионите за тяло от 4.50, геловете за баня, крем против линии и бръчки на серия Аню, юношеския фон дьо тен, но той няма богата гама от нюанси,маската за суха коса с манго от 250 мл, червилата от 3.90, не са трайни, но пък правят устните копринено меки и цветовете са красиви, имаше един спрей за обем и плътност за тънка и изтощена коса - много е добър, геловете за баня, пените за вана, които могат да се използват върху гъбката за баня и излизат доста по-евтино, защото се харчат малко, а са по 0.500 л, но в общи линии всичко е индивидуално. Моливите не ги препръчвам, скъпите червила са добри, скъпите лакове също, гланцовете от дамската серия - всички. Много добри, дори отлични са им всички слънцезащитни продукти. Имаше един гел за след слънце за тяло и коса - направо невероятен, имат гел за след изгаряне от слънце - вълшебен - само едно нанасяне и всичките последици от слънцето изчезват. Много е икономичен и с половин шише цяло семейство изкарва почивката. Аз дори съм подарявала остатъка на приятелка и е било достатъчно за нейното семейство.

  6. #36

    Подразбиране

    Аз съм за AVON. Всичко им е хубаво, но SPA-продуктите просто са перфектни.

  7. #37

    Question към представителите на Avon

    а какво ви е мнението за кремовете на Avon Solution?
    има сега едни на промоция дневен и нощен

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ina Виж мнение
    а какво ви е мнението за кремовете на Avon Solution?
    има сега едни на промоция дневен и нощен
    Отскоро използвам Avon solutions Hydrofirming и въпреки,че кожата ми мнооого чувствителна нямам проблеми с него и съм доволна от този продукт!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ina Виж мнение
    а какво ви е мнението за кремовете на Avon Solution?
    има сега едни на промоция дневен и нощен
    Не са лоши. Питай дистрибутора дали няма мострички. По-рано имаше за всеки продукт

  10. #40

    Подразбиране

    Според мен и двете марки си имат плюсове и минуси.На Avon например душ геловете и кремовете са наистина добри,но шампоаните им лично за мен са отвратителни.На Орифлейм декоративната козметика е по-добра,лаковете са по-качествени.Ние си имаме дистрибутор на Ейвън в семейството и затова тяхната козметика се използва повече.

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kkk95 Виж мнение
    На Орифлейм декоративната козметика е по-добра,лаковете са по-качествени.Ние си имаме дистрибутор на Ейвън в семейството и затова тяхната козметика се използва повече.
    И аз с такива впечатления съм останала за декоративната козметика.
    За съжаление сега ще ми се налага да си купувам такава от фирма като Oriflame, поради простата причина, че като студентка няма да имам много големи финансови възможности, надявам се да не се разочаровам.

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sweety Виж мнение
    И аз с такива впечатления съм останала за декоративната козметика.
    За съжаление сега ще ми се налага да си купувам такава от фирма като Oriflame, поради простата причина, че като студентка няма да имам много големи финансови възможности, надявам се да не се разочаровам.
    Свети,не се притеснявай,защото продуктите на Орифлейм са по-скъпи от Ейвън,така ,че ще можеш да продължаваш да си ползваш ,това ,което ти харесва повече.Миналата седмица исках да си купя едно ролонче за сина ми и се изненадах от цената (повишена).Всъщност това няма значение ,ако много го исках щях да го взема ,но се ядосах,че са вдигнали цените(то пък на какво ли не са...)Но ми трябва време, за да свикна.

  13. #43

    Подразбиране

    и от двете съм супер разочарована и не купувам нищо тяхно. ползвам само ив роше

  14. #44

    Подразбиране

    Била съм дистрибутор и на двете марки...Определено съм за Ейвън по всички параграфи-цените са им по-нормални и продуктите са доста по-качествени от тези на Орифлейм..
    Лично аз от Орифлеймската декоративна козметика направих страхотни алергии ( от сенки и по-късно от спирали).Била съм доволна от 2-3 неща-един крем за тяло и едно червило -това е. Парфюмите им са с мнооого надути цени.
    Семейството ми ползва Ейвън-твърдо!Обаче и там започнаха да дигат цените, което им е голям минус...мисля че ще им паднат продажбите, защото просто народът обеднява с тази ежедневна инфлация...
    Гледаш да имаш за ядене , да платиш сметките, да облечеш децата,а за другото както дойде...Колкото и да е жалко...

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз имам големи разочарования от Ейвън , но продължавам да си купувам. Купих си един крем , за сияйна кожа. Когато го нанеса обаче , той не попива ами остава по лицето ми като ....наелон , непрекъснато ми идеше да го изтъркам и като потъркам се свлича. Реших че това е заради блестящите частички (въпреки че никъде не пишеше че е с такива) и си поръчах друг, че и цяла серия... Ефекта същия , изхвърлих ги. Хубава е обаче маската за коса с маслини на СПА , пудрите им са хубави.
    На орифлейм си купих крема за груби петички (голям проблем ми бяха от години) и е чудодеен Heel Relief Creame .

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •