Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 81
  1. #61

    Подразбиране

    Всичко,което казвам по-долу е лично мнение и не искам да засегна или да обидя някого.Предварително се извинявам,ама съм си цапната в устата.
    И едното и другото са едни същи л...на.Само,че Орифлейм е по-скъпо.Използвала съм и двете фирми,но доста съм разочарована.Според мен най-добре е "Ален мак" или там както сега се казва или "Арома".И ще ви кажа защо ги предпочитам-там работят много мои колеги от ВИХВП и знам,че института дава солидна подготовка на студентите си по парфюмерия и козметика.(естествено и по някои други специалности).Така,че се доверявам на българското.Поне съм наясно какви ги забъркват.И като прочета съдържанието на продукта,ми просветва.Докато при Ейвън и Орифлейм съдържанието е написано с толкова ситни буквички,че ми трябва лупа.И много често състава на продукта противоречи на рекламата в брошурата.Да не говорим пък,че не пише срок на годност или дата на производство.А ако случайно има някъде,то така е закодирано,че по-добре да разкодирам египетските йероглифи,отколкото техния код.
    Още веднъж-това е субективно мнение и не искам да обидя или засегна някого.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #62

    Подразбиране

    На същото мнение съм - нито едното, нито другото! По аптеките и търговската мрежа сега има такова изобилие от качествена козметика

  3. #63

    Подразбиране

    Ползвала съм и двете , но да си призная някой от продуктите не ми харесват . Серийте им за проблемна кожа поне при мен не действат . Затова съм се насочила към други марки .

  4. #64

    Подразбиране

    И двете фирми са боклуци-мое лично мнение.Ползвала съм козметика и на двете ,като на AVON съм била представител.Замислял ли се е някой каква е действителната цена на тези продукти,след като ,докато стигнат до крайния потребител ,успяват да обогатят доста хора по пътя си-ниво представители,координатори и кой знае още колко шефове нататък.А мога да Ви уверя ,че всички тези,особено с по-големи поръчки ,само от отстъпки печелят доста.Реалната цена е най-вероятно на китайски продукти.За бижутата както и да е- много по- красиви и качествени неща може да си купите за 1,20.,но кремовете за лице и шампоаните.....,а пораженията от тях!Огледайте се по аптеките и магазините за джунджурии.А вече има и много качествена българска козметика.Цената не винаги е знак за качество.Аз излекувах лицето си с едни тоалетни трици от 0,40 лв.
    Орифлейм и Ейвън привличат с красиви картинки и омайващи обяснения.Мое мнение е да не си давате парите за глупости.
    Редактирано от svetlana770 : 21.09.2010 в 18:39.
    svetlana770@abv.bg

    НЕ ЗАБРАВЯШ ТОВА, КОЕТО НИКОГА НЕ СИ ЗАПОМНИЛ

  5. #65

    Подразбиране

    Нито една от двете Използвала съм продукти и на двете фирми и съм била дори дистрибутор на едната.
    Редактирано от dudka_85 : 20.09.2010 в 18:07.

  6. #66

    Подразбиране

    Признавам че съм ползвала и от двете фирми...и като съпоставя нещата...избирам AVON (без парфюмите обаче). По добри и по-изгодни маркови парфюми от FM Group няма...повярвайте ми (не че съм им дистрибутор-така или иначе няма как да ви зарибя..от различни градове сме).Съветвам всяка от вас да опита продуктите им...и после да го сподели с нас.

  7. #67

    Подразбиране avon & oriflame

    Ползвала съм и двете марки козметика, в началоти всичко е хубаво и качествено, после както става нящата се побългаряват и стават ментета. В тинейджърските ми години много са ми помагали продуктите и на двете марки за проблемна кожа, но после ги развалиха. Имат стойностни парфюми, но те са единици. Но декоративната им козметика е доста добра пък и е на достъпна цена, тя поне си заслужава все още. Много харесвам и кремовете им за ръце и нокти, много са добри. Общо взето и двете марки имат стойностни продукти. Всичко зависи от преставителя, които ти ги предлага, защото ако съответние търси печалба ще ти пробута какви ли не боклуци само и само да си купиш нещо от него и той да спечели. Била съм представител и на двете марки козметика и от това не съм спечелила, но доста познати все още ме търсят за съвети по отношение на това какво да си купят от avon или oriflame и никого не съм разочаровала до момента, но им казвам че ако могат да отделят повече пари е по добре да си купят медицинска козметика, която е най - качествена.

  8. #68

    Подразбиране

    и аз съм на същото мнение!!!Нито едната от двете,смятам,че със кожата на лицето не бива да се експериментира с евтини козметики,за някой неща си заслужава човек да похарчи повече!

  9. #69

    Подразбиране

    И аз мисля, че нито една от двете стават, ако човек си държи на себе си , особено на кожата на лицето. Ползвала съм само на Лореал и Гарние, а в последно време Дева, от която марка съм много доволна. Имаше един течен крем дневен с помпичка - хем не пипаш в пръсти в кутийката, хем е икономично. Въобще след определени години +++ трябва само качествена козметика, дневни и нощни/ с много вит. А и Е/ кремове. Държа и на локовете за нокти.

  10. #70

    Подразбиране

    Според мен и двете не са много добри. Аз избягвам да ползвам техните продукти.

  11. #71

  12. #72

    Подразбиране

    И аз не съм фен и на двете марки, но Ейвън имат малко по-атрактивни предложения

  13. #73

    Подразбиране

    По-добре се насочи към нещо по-добро- Виши, Галеник и др. Дълги години ползвах Виши ... поне видимо изглеждам по-млада. Ейвън и Орифлейм са боклуци

  14. #74

    Подразбиране

    Подкрепям ви , само парите им, а качеството съмнително.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Вземи си нещо марково, една опаковка ти стига за 6 месеца,на мен почти за година. За да не заприличаш в един момент на булдог. Въпреки,че от един крем,който е козметика №1 в Швейцария аз самата така бях подпухнала. Моите познати все ме питаха- спала ли си, ревала ли си. Представи си с какви торбички под очите бях. Сега съм с Орфи на Галеник .... обаче разликата между тестера и крема е коренно различна. Тестера беше без мирис и с плътна консистенция,тъмен цвят, докато кремът който си взех е по-светъл,по-рядък, ароматизиран. Може би е приспособен като качество за българския пазар . Ако имаш възможност си набави козметиката от навънка... защото тук качеството е съмнително въпреки марката
    Само дето не знам какво да си правя косата, от комата е супер бяла. Иска ми се да си я оставя бяла, казват ми не.... Много бързо ми расте и бялото веднага избива. Искам нещо русо- казват че няма да ми ходи... та и аз вече не знам .... черно най-ми ходело. Истинския цвят на косата ми е гарвановочерно,искрящо, лъскаво, но.... съдба, стрес и заболявания

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •