Аз ги пуших цели 18г и 2003г ги спрях.Спрях ги от раз.Не съм била мн страстна най-мн до 7цигари на ден.След като ги спрях мн ме дразнеше мъжа ми и все му правих забележки.Накрая го убедих да ги спре,и отидох и му купих Табекс,и той ги отказа.Вече от 6г в къщи не се пуши.Мн съм радостна за това си постижение.Не само воля,инат,желание,но и истинска мотивация.Бях чула че за да се изчисти човек от никотина са нужни цели 10г.Не всички като че ли се изчистват.Моя позната и остана кашлицата.Баща ми мн често боледуваше и то все от бронхит,и накрая му изкараха че има бронхит пневмония вкараха го в болницата сложиха го на някаква машина да диша нещо като пара,и той мн се уплаши за себе си,и от тогава ги спря и той.После го качиха на скенер и му казаха че не е болен въобще.Така че ви подкрепям напълно в борбата с цигарите.Човек когато си изгуби златото(здравето)в живота тогава разбира мн неща.Не позволявайте да го ИЗГУБИТЕ.Давайте смело.Никой не е умрял като ги е спрял за сметка на обратното.Как беше че една цигара един пирон в ковчега.Простете за сарказма,но си е така.Вие сте.