Аз също отказах цигарите с Табекс - на третия ден вече не можах да запаля цигаря и оттогава вече НЕ ПУША. И така вече 5 години, иначе пуших 10 години, дори когато бях бременна и кърмих детето (с което естествено не се гордея). Не ми правят впечетление другите ако пушат стига дима да не ми влиза в лицето. Поздравявам всеки, който тръгне да отказва цигарите и вече виждам, че доста хора не пушат. Май ще се напълнят изолаторите за непушачи по заведенията. Но всичко е до психика, до воля и май по-скоро до инат. Съпругът ми преди два месеца си купи дори електронна цигара за да намали пушенето, но нещо не му хареса и затова си продължава с цигарите.Но поне ги е намалил.
Наистина доста надебелях, когато спрях цигарите - поне 10-15 кг качих и лошото е че си ги поддържам и не мога да ги сваля. ( Не че се опитвам много усилено). Но сега като прочетох темата се замислих върху нещо и ще задам въпроса на тези, които продължават да пушат- С парите, които се дават за цигари колко ли гоблени, конци, панами и други аксесоари ще си купят?