Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 42
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sonqz Виж мнение
    Искам да ви благодаря.Още не бях регистрирана във форума,а само четях и реших да спра цигарите по вашият повик.Стана ,на третия ден ми стана ужасно нервно,цяла седмица чувствах никотиновия глад ,три седмици поне веднъж на ден ми се искаше да си запаля и толкоз.Сега се чудя как толкова време съм пушила.Заредила се бях с Олипс и си хапвах бонбонче като ми си припушваше.Не е било никак трудно да се откажеш от цигарите.

  2. #17

    Подразбиране

    Благодаря на всички, които в началото ме подкрепяха.
    Вече близо 3 месеца не пуша. Да си призная, че два или три пъти съм запалвала, когато с колегите се черпехме по Нова година. Вече ми е неприятно когато около мен пушат. Само правя забележки на колежките си със надеждата да ги откажа от . А мажът ми да не сте на негово място. "Не стига че вониш ужасно, но и колко пари даваш за цигари." Това го чува поне по 5 пъти на ден. Вече започна да говори, че ще ги отказва.

  3. #18

    Подразбиране

    Браво Snejna продължавай така трудният период си го минала Но под никакъв предлог не запалвай това е моя съвет постепенно ще свикнеш аз вече две години не пуша и да ви се похваля спечелих едногодишен абонамент за вестник "Жена"защото им написах как съм ги отказала те имат кампания за отказване на цигарите

  4. #19

    Подразбиране

    Браво,Snejna!А не се ли чувстваш вече победител ?Аз не пуша вече 2,5 г.Страх ме е да си помисля,че цигарите бяха мой навик почти 25г.Отказвала съм ги през това време 3 пъти,но пак започвах .Вече нямам никаква нужда и нищо не е в състояние да ме накара да запаля.Освен инат имам силна мотивация.Направих си операция на гласна струна(освен че съм учител по музика,бях и пушачка).лякарят ме предупреди,че ако не се разделя с цигарите,ще го посетя отново по същия повод.Мисля,че това беше най-после нещото което ме вразуми.Сега си задавам въпроса как съм могла толкова време да харча излишни пари и да вредя на себе си и на околните?И не мога да дам нито 1 разумна причина ,поради която бях зависима от тях.

  5. #20

    Подразбиране

    за да откажеш цигарите, трябва да си сигурна, че искаш да ги спреш. Аз ги спрях от раз, а преди това пуших много, наистна много, дори по две кутии на ден съм пушила. Когато ги спрях обаче имах причина-мислих, че съм бременна, но не бях. И въпреки това не ги пропуших наново, за да мига да си изчистя организма до колкото е възможно и после да не се притеснявам, че си тровя бебчето, заради някакви мои прищявки. Доволна съм, че ги отказах. Колкото до напълняването мога да кажа, че не е толкова стрешно-качила съм няколко килца, но определено не са много и определено не изглеждам огромна. Така, че късмет с отказването

  6. #21

    Подразбиране

    Причината да откажа цигарите беше дъщеря ми.Преди да забременея бях много страстен пушач.По време на бремеността така и не успях да ги спра.Намалих ги до минимум,но продължавах.С всяка една цигара,която запалвах, се мразех,защото непрекъснато ме нападаха угризения,че вредя на детенцето си.Само аз си знам какви кошмари съм преживяла.Последната си цигара запалих в деня на раждането й 24.06.05г.Обещах си,че ако всичко с детето ми е наред,няма да ги подхвана.Гордея се,че спазвам все още обещнието пред себе си.
    А също така и бурно подкрепям всеки,решил да ги отказва.Така че поздравления

    лептир
    Миналото е история,бъдещето е мистерия,а днешният ден е дар!
    нашият сайт за красотички http://biju.e-pushcom.net/
    моят фейсбук профил https://www.facebook.com/profile.php?id=1155777079

  7. #22

    Подразбиране

    Ако някой ми беше казал,че някога ще ги откажа,нямаше да повярвам.Първо,защото бях страстна и понякога и 2 кутии не ми стигаха на ден, и второ -самата аз не проявявах желание и не се и опитвах да ги откажа. Но "благодарение" на един грипен вирус,който атакува вестибулярния ми апарат и от там получих временна промяна на вкуса ,така че не можех и да помисля за цигара,колкото и да ми се пушеше.Дори,когато малко се пооправих опитах да запаля,но веднага я загасих,толкова гадно ми стана. Вече ми мина,почти се възстанових и адски ми се пуши,дори вече мога да пуша с удоволствие,но реших,че сега е момента. И най -важното,усетих по-голямото удоволствие-да не съм зависима. Не крия,че понякога изпушвам по 1 цигара,но никога съпроводена с чаша чай,кафе или нещо друго.Бих казала,че съм ги спряла от 20 декември,но все още се боря с изкушението отново да пропуша както преди. Надявам се победителят в тази борба да съм аз.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #23

    Подразбиране

    Ния изкушението е голямо но се мъчи и по една да не запалваш така е по-сигурна победата ти

  9. #24

    Подразбиране

    ООО колко съвременни и интелигентни момичета са се събрали тук. Браво мили друго си е да миришеш на свежест и да гледаш с пренебрежение бедните душички - пушачите
    alunagalia@libero.it



  10. #25

    Подразбиране

    az misla 4e cigarite se otkazvat ot ras (ot li4en opit go znam)
    ve4e dori ne mi pravi i vpe4atlenie i sam mn razdostna

  11. #26

    Подразбиране

    Аз отказах цигарите с хапчета Табекс. В началото не вярвах, че от някакви хапчета ще спра да пуша, но след като две колежки ги отказаха по този начин, реших и аз да опитам. Пушех по около кутия на ден, не можех да си представя, че сутрин ще стана, ще пия кафе и няма да пуша. Изглеждаше ми невъзможно да ги откажа от раз. След третия ден с хапчетата спрях да пуша, някак си ти става гадно като запалиш. Вече четвърта година не пуша и се чувствам много добре.

  12. #27

    Подразбиране

    Зравейте непушачки сладурчета, пише ви една пушачка. Когато са съм по форумите винаги съм отминавала темата, но преди малко прочетох всичките постове. Аз пуша много отдавна и никога не ми е минавало през ума да се откажа. Опитах с Табекс преди повече от 2 години в много тежък за мен момен - когато майка ми си отиваше от този свят. От таблетките ми ставаше лошо, получих световъртеж, но най-неприятния ефект беше вълчият глад. Страшен глад, ядях непрекъснато и надебелях бързо. И цигарка по цигарка започнах отначало. Дълъг период пушех по 10 цигари, което за мен си бе успех. Сега пуша по кутия и половина. Не ми липсват цигарите с техния аромат или някакъв друг ефект, когато не пуех ми липсваше самата цигара между пръстите, дори незапалена. Казват, че цигарите на подсъзнателно ниво заменят липсващ контакт с някого. Например не мога да ни представя сутрешното кафе или една студена биричка без две-три цигари. Но наистина мога без техния ефект на наркотик. Поради тази причина пуша почти 30 години. Дано ми повлияете да ги откажа. Децата и мъжа ми ще ви черпят!

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    Зравейте непушачки сладурчета, пише ви една пушачка. Когато са съм по форумите винаги съм отминавала темата, но преди малко прочетох всичките постове. Аз пуша много отдавна и никога не ми е минавало през ума да се откажа. Опитах с Табекс преди повече от 2 години в много тежък за мен момен - когато майка ми си отиваше от този свят. От таблетките ми ставаше лошо, получих световъртеж, но най-неприятния ефект беше вълчият глад. Страшен глад, ядях непрекъснато и надебелях бързо. И цигарка по цигарка започнах отначало. Дълъг период пушех по 10 цигари, което за мен си бе успех. Сега пуша по кутия и половина. Не ми липсват цигарите с техния аромат или някакъв друг ефект, когато не пуех ми липсваше самата цигара между пръстите, дори незапалена. Казват, че цигарите на подсъзнателно ниво заменят липсващ контакт с някого. Например не мога да ни представя сутрешното кафе или една студена биричка без две-три цигари. Но наистина мога без техния ефект на наркотик. Поради тази причина пуша почти 30 години. Дано ми повлияете да ги откажа. Децата и мъжа ми ще ви черпят!
    Съжалявам че ти го казвам НО не е вярно че не ти липсват като наркотик и докато не го осъзнаеш няма да ги откажеш
    радвам се че аз го осъзнах и ги отказах вече две години и половина и кафето и биричката ги пия без цигара и уверявам те имат много различен вкус от както го знаеш сега ти както и аз преди

  14. #29

    Подразбиране

    Благодаря, GILDA, обаче без цигарчица много бързо опустошавам това, което е пред мен, защото тя мо отнема време да си дръпна, да тръсна пепелта и когато ги няма ела да видиш какво става. Защо ли пък не взема да опитам. И без друго от три години чета литература, посветена на самовнушение, езотерика. Истина ти казвам, след като излязох от темата, цигарата ми горчеше. Ако започна ще ви пиша за подкрепа!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Припомнете си как малко дете иска да свърши нещо само без да му помагат. Това е стремежа на човек да бъде господар на собствените си действия. А това, че едно 10 сантиметрово хартиено и пълно със тютюн късче ти заповядва кога да го запалиш, кой в случая на кого е господар?

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •