Показване на 1 до 7 от 7

Тема: гергеф

  1. #1

    Подразбиране гергеф

    Знаете ли къде мога да си намеря не гергеф, който се държи в ръка, а настолен , дето ги има по руските сайтове, с място за схемата, за конците, за лупата и лампа може да се монтира на нея?
    Или май няма тук такива?! Търсих из българските сайтове , но не попаднах на такова "чудо". Мисля,е тук няма такива



    Нещо такова имам в предвид.

    или такъв

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей. И аз от доста време си търсия такъв гергеф който е на стойка, и май-накрая намерих решение. Извадих няколко снимки от интернет и ги разпечатах. В нашият квартал има магазин за мебели /от тези обикновенните от чам/ и ги показах на майстора. Обясних му за какво точно служи това чудо и той каза че няма проблем да го направи. Цената излезе около 30-40 лева. Сега чакам да стане.
    Е това е. Всичко най-хубаво от мен

  3. #3

    Подразбиране

    О-хо! Направо си е на сметка, защото аз гледах в някакъв магазин такава рамка, но цената беше убийствена - 170 лева!
    Честита покупка и спорна работа!

  4. #4

    Подразбиране Гергеф

    Здравей те!

    Интересуваме дали от тези правоъгълните гергефи има без стойка и на каква цена са?Също така откъде може да си купя?

    Благодаря!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vildan87 Виж мнение
    Здравей те!

    Интересуваме дали от тези правоъгълните гергефи има без стойка и на каква цена са?Също така откъде може да си купя?

    Благодаря!
    Мисля, че няма такива правоъгълни гергефи, но не съм сигурна

    Мога да ти кажа как да си направиш сама, ако се интересуваш пиши на ЛС
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране гергеф

    Здравейте момичата!

    Искам да се похваля годеникът ми по схема ми шрави гергеф.Като стане готов ще Ви го покажа непремено.


    http://www.catty.ru/article-24.html

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    a_milanova -чакам продължение на темата и снимка на придобивката,аз отдавна си мечтая за такава .

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •