Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 103
  1. #46

    Подразбиране

    Абсолютно си прав Да си шием за кеф и това е,имаме си чудесно хоби,то и хоби безплатно няма Творим красота и сме удовлетворени, аз специално психически релаксирам

  2. #47

    Подразбиране

    Подкрепям ви напълно.То измамниците май са навсякъде.И за едно нещо също съм "за" - не бива /дори да намерим съвестни купувачи/да продаваме труда си на безценица.Те така ще смъкват цените постоянно, а всеки от нас знае какво му струва шиенето - време, пари, а за зрението да не говорим.И накрая за какво? Някакви господа, които нищо не са създали през живота си да печелят от нашия труд.И в Русе преди 2-3 години се бяха появили фирми-фантоми.Сега не знам какво е положението защото скоро не съм се интересувала, но наистина когато някой чуе нещо било то хубаво или лошо трябва да си го споделяме за да не ставаме жертви на измами.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  3. #48

    Подразбиране

    Абсолютно си права трядва да се споделя всичко е да не се дава въможност на измамници да печелят на наш гръб.
    Добрите работи също трябва да се знаят за да могат фирми които предлагат хубави продукти да просперират

  4. #49

    Подразбиране

    За измами можете да пишете в новия форум "Измамници, мошеници и фирми-фантоми"

  5. #50

    Подразбиране

    До сега никога не съм проявявала желание да продам гоблените си, но това не важи за домашните ми - при всеки одобен случай ме заплашват :wink: разбира се на шега, и затова не мога да споделя никакъв опит по този въпрос :wink:

  6. #51

    Подразбиране

    Не зная дали се казва Цвети, но се намира в кв.Капана в Пловдив тази фирма.Взима за сканиране 20 евро,за изпращане още 15 евро.След около седмица ти дава цена - примерно за Сиси/знаете колко е голям при 1:4/дава цена около 800 лева.Никога не бих го продала на тази цена.За мен те са като деца - мили са ми.Аз не съм имала с нея личен контакт, но моя близка проплака...
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  7. #52

    Подразбиране

    Пенка благодаря ти за информацията , дано идруги да я прочетат,за да не ходят при тази госпожа.

  8. #53

    Подразбиране

    Аз също не сам чула някой да е продал гоблен досега.
    Пенка благодаря за информацията.
    Всичко се случва само един път в живота
    http://snimka.bg/album.php?album_id=2903

  9. #54

    Подразбиране

    Onzi den vidiah v edin ot magazinite na letishteto da prodavat gobleni. Biaha bez ramki, nai-otgore beshe edin zimen peizaj, mislia ot Vilerovite, 1:1, okolo 20 na 30sm i go prodavaha za 600lv.

  10. #55

    Подразбиране

    :? според теб, Лили 1,това реалнна цена ли е за този гоблен?При това 1:1 и с този размер? Предполагам,знаеш за колко време би го ушила...
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  11. #56

    Подразбиране

    Ох всичко е много относително, на една моя позната апартамента и е пълен със гоблени, човек би ахнал като влезе.............но истината е че 99% са и купени и то как , като се сетя и направо ми сте завива свят....Има четирите сезона който е купила за по сто лева от една бабка и дядо който били във голямо затруднение. Доколкото знам има Запустялата водиница която е купена също за символична цена, и то не от собственичката , а от сина и който е наркоман и всичко е изнесъл от къщата.........така че може да се каже че и при гоблените има черен пазар, колкото и гадно да звучи. Така че не се знае каква е съдбата на гоблена който lili1 е видяла на летището.............ех ако можеха гоблените ни да говорят...

  12. #57

    Подразбиране

    Ami na men mi se stori mnogo evtino, az tozi goblen bih go shila ciala godina i posle edva li bih go prodala. Niamah vreme da porazpitam prodavchkata. Tam imashe pone 5-6 goblena, no mi napravi vpechatlenie che biaha v 'nasipno' sastoianie, niamaha ramki. No moje tova da e za ulesnenie v prenasianeto.

  13. #58

    Подразбиране

    Здравейте, първо искам да поздравя всички с прекрасните гоблени които показвате - страхотни са.
    Искам да споделя и моя опит в търсенето на фирми, които изкупуват гоблени.
    Аз самата нямам гоблени за продаване - ушила съм само два, защото се запалих по гоблените в началото на тази година.
    Имам една стринка, която е майстор в това изкуство - избродирала е Веселите музиканти, Лунна зима, Люляци, Московската мадона, Мона Лиза и други. Изработката на гоблените е перфектна - всички са двулицеви. Така се случи, че тази година има парични затруднения и реши да продаде един от гоблените. Помоли ме да потърся в интернет фирма, която да изкупува гоблени. И така намерих няколко обяви за целта всички ми обясниха че проявяват интерес и щели да ми се обадят кога ще могат да дойдат в Кюстендил за да видят гоблените и да купят някой от тях. Предлагаха ми цени по 3-4 евро за квадратче. Обаче вече минаха няколко месеца, а никой още не се е обадил че ще дойде. Няма да ви казвам че аз им звънях доста пъти - накрая се убедих че са измамници обявяват един номер, когато им се обадиш има записано съобщение да позвъниш на друг телефон и така. Кокато попиташ къде им е офиса за да отидеш на място отклоняват въпроса. Единствените които имат офис и искат да се отиде на място са фирмата в Пловдив. Не знам името на хората но телефона им е 0898237726 - казаха че предлагат 3-6 евро. Моля ако е същата фирма, за която става въпрос по-нагоре във форума да ми кажете.

  14. #59

    Подразбиране gobleni

    Zdraveite.Az sam nova i neznam kak da 6ia krastat bod na goblen.6te mi kage li niakoi?

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето тук можеш да видиш как става - успех.
    http://www.cross-stitch-centre.co.uk.../tutorial.html

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •