Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 103
  1. #61

    Подразбиране

    veni,az sasto 6ia gobleni i sam mislila da prevarna hobito si v profesia,no ne snaia dali ima niakade podhodiasti firmi,koito da gi iskupuvat.Popadala sam samo na 2-3 takiva,koito davat samo GSM-i i me karat da si mislia,4e obiavite sa mnogo stari ili fal6ivi i se opitvat da ismamiat horata.A i dokolkoto snaia u nas u6iti gibleni ne se tarsiat.

    В форума се пише на кирилица

  2. #62

    Подразбиране

    Точно така, Рени, хем са гости и хем искат да продават гоблени във форума.Поне можеше да се представи въпросният или въпросната гобленарка Както някъде четох, гоблените, които сме създали, аз не бих могла да ги продавам - та те са мои деца...Може да имам само трички, но не си ги давам....

  3. #63

    Подразбиране

    Тъй като минаха повече от 24 часа и въпреки подканването съобщението не беше преместено в правилния форум, то е изтрито.

    Така ще се процедира с подобни съобщения в бъдеще.

  4. #64

    Подразбиране

    Мислила съм си го, но никога не се реших. Шиенето ми е само хоби и ще си остане такова.

  5. #65

    Подразбиране .

    Не бих и помислила да се занимавам професионални с гобленарство.Веднага изчезва очарованието да си избирам сама модела да си го комплектовам ами как накрая ще се разделя с него?! нене немислимо е.Има и някакво очарование да се наслаждаваш на труда си и да показваш на близки и познати които се радват на творбите ти.

  6. #66

    Подразбиране

    Аз също не съм склонна да продавам гоблените си просто ми е немислимо.Досега дори и на близки не съм подарявала гоблени

  7. #67

    Подразбиране

    Здравейте. Аз съм нова тук и още не мога да се нарека гобленарка, но съм голям фен на гоблените. За сега съм ушила само няколко малки гобленчета, всичките съм ги правила от картинки и за подарък. Та по въпроса дали бих продала нещо което съм шила... Не, не бих могла да ушия нещо ако не е за определен човек, на определена тема, за специален празник. Иска ми се да направя нещо за себе си, нещо красиво което да си сложа на стената, но не мога да започна. А като шия за някой друг го правя от раз. За свети Валентин уших два много красиви гоблена но знаех за кого ги правя, знаех колко ще се зарадва получателя им (приятеля ми и дъщеря ми), знаех че това ще бъде подарък който не мога да им купя от магазина на каквато и да е цена и че е подарък който никой друг не може да им подари. Те и двамата оцениха жеста и старанието което проявих.
    Едва ли бих могла да продам нещо след като аз дори за себе си не мога да ушия гоблен. Но с огромно удоволствие ги подарявам!
    Ако сърцето ми е тясно, какво значение има, че светът е широк?

  8. #68

    Подразбиране не съм

    не съм вещоманка,но не бих си продала или подарила гоблените.а професия гобленар......не и в нашето бедно настояще.
    katya ivanova

  9. #69

    Подразбиране

    Гоблените Хоби,хоби и пак хоби
    Не бих си продала нито един

  10. #70

    Подразбиране

    Аз пък с най голямо удоволствие бих се разделила с част от моите. :P

  11. #71

    Подразбиране вени

    вени, но на каква цена този,който може да ти я даде не разбира ,какво купува.този, който разбира , няма пари това е то
    katya ivanova

  12. #72

    Подразбиране

    Единствено бих продала някой от гоблените си само ако имах много голяма нужда от финанси и не мога да ги намеря по друг начин .Дано никога не ми се случва.
    За да останеш,за да си потребен,за да те има ислед теб дори, ти всяка вещ и образ покрай тебе
    открий отново и пресътвори!

  13. #73

    Подразбиране

    Е,моите гоблени са малко и не мисля да ги продавам,шия ги за удоволствие, :? но пък имам друг проблем,исках да подаря един малък детски и какво се случва--започнах един, сгреших го.Започнах го отново- пак не става сега започнах друг, но и той не ми върви.На някои от вас случвало ли се е това???? Аз вече не зная какво да правя........
    ..::Gobelin World::..

  14. #74

    Подразбиране

    Момичета израснала съм между две баби които от как се помня само гоблени шиеха даваше им ги друга жена и им плащаше много ама много добре но след като си отидоха от този свят ми трябваха пари за операция на мъжа ми .Реших да продам гоблен защото не виждах друг изход заложих го във една фирма където дават и за шиене плащат уж от 2 до 5 евро моята работа я оцениха за 4 .Решила съм ако се обадят че имат куповач и ми го платят да взема един \най-малкия\да им ушия да видя дали и него ще платят.Склонна съм да си мисля че не са фантом защото имат галерия офис и ги знам от няколко години все са там не са избягали защо да не продължа традицията в семейството
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  15. #75

    Подразбиране пристрастена

    Реклама:
    За мен шиенето е въпрос на оцеляване.Сигурно съм пристрастена.Все още поддържам някакви социални контакти, защото работя.Но предпочитам да си стоя у дома и да шия.Когато шия не мисля за нищо друго освен за гоблена.Имам над 200 схеми и си купувам "Галерия бродерия".Един живот не стига да ушия всичко, което искам.Просто съм ненаситна когато става въпрос за гоблени.Бих желала гоблените да бъдат моя професия, но не знам какво да предприема по въпроса.

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •