Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 103
  1. #16

    Подразбиране

    За пазара в другите държави не знам но аз също съм чувал че и там се занимават с най-различни ръкоделия.
    Просто си мисля че в държави с по-големи финансови възможности на населението вероярността да се продаде нещо е по голяма.

  2. #17

    Подразбиране

    В края на краищата важно е това което правиш да ти доставя удоволствие. Затова се нарича хоби. Мисля че по принцип с всяко хоби е така. Щом се опиташ да го трансформираш в професия, спира да е хоби, става досадно скучно ежедневие. Не е необходимо, никак даже да правим хобито си професия.
    Колкото до чужденците и гоблените, не съм изобщо забелязала да си падат по подобни работи. Незнам защо съществува мнение че те умират да купуват подобни неща и защо Черноморието ни е залято с всевъзможни изплетени и ушити неща.
    happy stiching

  3. #18

    Подразбиране

    Напълно съм съгласе с теб. За мен също най-важното е хобито да доставя удоволствие не пари.

  4. #19

    Подразбиране

    подарявал ли си гоблен
    happy stiching

  5. #20

    Подразбиране

    Още не съм но това лято ще подаря един

  6. #21

    Подразбиране

    За мен това е много ценен подарък. Понякога си мисля дали наистина се оценява подобаващо жеста. Но щом прецениш един път че ще го подариш, значи смяташ че си заслужава. А иначе, аз незнам по-добър подарък от този. Досега съм подарила само една зодия на Ланарте на много скъп за мен човек.
    happy stiching

  7. #22

    Подразбиране

    Аз ще го подарявам на много скъп за мен човек. Сигурен че ще го оцени като ценен подарък. И може би това ще е първи и последен такъв подарък които ще направя на някой не знам.

  8. #23

    Подразбиране

    Пожелавам ти наистина да бъде оценен досойно. Като си помислиш колко време си отнел от времето което би изкарал с детето си или изобщо със семейството си, или дори да си почиваш, за да може да си в кондиция надругия ден, напълно отдаден пак на тях, това прави подаръка ти много много ценен. И това прави жеста и самия труд много смислен.
    И се чувстваш богат със самия подарък който ти правиш, нали.
    happy stiching

  9. #24

    Подразбиране

    Благодаря.
    Така е за изработката на който и да е гоблен се изисква много време , лишаване от сън и др.
    Но аз въпреки това изпитвам удоволствие от шиенето. И ще изпитам и удоволствие от подаръка който ще направя.

  10. #25

    Подразбиране



    Az podariavam predimno na majka mi. Tia ne mozhe da shie zashtoto ne vizhda dobre, no mnogo se radva na goblenite.

  11. #26

    Подразбиране

    наистина е прекрасно да зарадваш някой. Особено за Коледа, най-хубавия подарък е този, който си направил сам, защото докато си го творил си мислил за този човек.
    Може би затова не е хубаво да ти става хобито професия.
    А най-големия подарък е когато почувстваш че си зарадвал.
    happy stiching

  12. #27

    Подразбиране

    И аз бих подарила само на много близък.Дори съм си мислила, че зодиите на Ланарте са много подходящи за тази цел Но голям гоблен, който ми е отнел много време не бих подарила/освен на детето ми след време ако го интересува/

  13. #28

    Подразбиране

    Дъщеря ми е на почти шест години и списъка и с поръчки е толкова набъбнал, че незнам кога ще успея да и ушия любимите и гобленчета-картинки. Много ми харесаха Динси бебетата, но са с много лошо качество и ще е трудно да се разчитат. За нея наистина е голямо удоволствие да шия.

  14. #29

    Подразбиране

    Дъщеря ми е на почти шест години и списъка и с поръчки е толкова набъбнал, че незнам кога ще успея да и ушия любимите и гобленчета-картинки. Много ми харесаха Динси бебетата, но са с много лошо качество и ще е трудно да се разчитат. За нея наистина е голямо удоволствие да шия.
    happy stiching

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Според мен всяка работа трябва да е и хоби, то затова и цялата ни държава е на този "хал".90% от българите не обичат своята професия ,и затова сме в това положение,човек трябва да обича това което работи независимо дали , е работа или хоби. Аз също виждам че е много трудно да продадеш гоблен, но много бих искала, това е също вид работа защото аз се занимавам с шиене поне 15год.А всеки зае че това е и доста скъпо хоби,и за да можеш да си купуваш качествени матеряли ти трябват доста средства.

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •