Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Показване на 91 до 103 от 103
  1. #91

    Подразбиране

    мисля ,че няма пазар за това.гоблените сякаш не са на мода.

  2. #92

    Подразбиране

    днес бях на гости в кричим у едни познати. майката има опит в шиенето на гоблени и плетене на една кука. работила е три години в италия, днес тя ми каза, че там не вървят много скъпо ушитите гоблени. защо не опитате чрез www.ebay.com? аз съм готов да опитам да продавам гоблените там. но единственото изискване е ако ще продавате или купувате нещо от там е да имате кредитна или дебитна международна карта. разгледайте сайта на www.ebay.com има си собствена търсачка и напишете gobelin и ще видите това: http://search.ebay.com/search/search...tSearch=Search

  3. #93

    Подразбиране

    Аз шия единствено и само за удоволствие.А гоблени не съм подарявала, защото са ми скъпи , но...може би да подаря на някой скъп човек.Все пак трудът е доста, а и схванатия врат също.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  4. #94

    Подразбиране

    така е! аз не съм подарявал гоблени на никой, но когато човек шие гоблени, се успокоява! аз дори и да не ги продавам, ще бродирам за мое успокоение и удоволствие.

  5. #95

    Подразбиране Хоби или професия

    Понякога , събота и неделя прекалявам със шиенето и ме заболяват гърба, кръста, очите, главата..... Ако шиенето ми е професия ще се чувствам адски зле и ще го намразя. Затова предпочитам да ми е само хоби.

  6. #96

    Подразбиране

    Здравейте
    аз до сега съм ушила около 15 гоблена
    но не съм продала нито един
    като си помисля с колко труд съм ги ушила и ми дожаляват
    Иначе повече шия през почивните дни и когато съм в отпуск
    През седмицата от време на време

  7. #97

    Thumbs up шиенето........

    Аз обичам да подарявам и много често го правя ,като шия даден гоблен и много си мисля за някой решавам да му го подаря.

  8. #98

    Подразбиране

    Аз също шия само за удоволствие.Трудно бих превърнала хобито си в работа по простата причина,че например пейзажите и гоблените с църковни мотиви бих шила без особено удоволствие.Харесва ми да шия жени.Иначе бих подарила , а също така бих продала мой гоблен.
    Красотата ще спаси света!

  9. #99

    Подразбиране :)

    Az 6ia za udovolstvie no mi ostava vreme samo ve4er i stoia do kasno Obi4am i da podariavam Do sega sam izbrodirala 15 i sam podarila 5 No ne vseki go ozeniava Radvam se kogato posle go vidia na stenata a ne da stoi v niakoie 4ekmedje

  10. #100

    Подразбиране

    Предпочитам шиенето да ми бъде хоби, иначе ако трябва да печеля пари с продаване на гоблени ще ми умре семейството от глад аз толкова бавно шия, а и цените не са никак добри за продаване... за това искам да си ми бъде като хоби, да знам, че като имам време мога да седна и да правя нещо, което ми доставя удоволствие...и като видях, че коментирате за подаряване на гоблени, лично на мен ми доставя голямо удоловствие да подарявам....преброих сега, че съм ушила общо 44 гобленчета, разбира се повечето са мънички и от тях съм подарила 22, и други 22 са все още при мен

  11. #101

    Подразбиране

    И на мен ми е хоби и дори бих казала хронична болест,че от доста години я боледувам и други заразявам ,но те бързо оздравяват ,а пък аз откакто съм във форума по-зле ставам...Когато съм вкъщи и имам време,т. е. не съм пред РС-то и ако ми е нервно веднага сядам и започвам да боцкам и да се вглъбявам .Ставам като в безтегловност или по -точно като невменяема -не чувам,не виждам и не ме вълнува нищо друго, ама тогава не дай боже да ме прекъснат става лошо...И така много обяснения станаха ,а гоблените не са довършени-отивам.Имам , гледам и им се радвам ,не продавам и съвсем малко съм подарила на 3-4 най-близки хора...ох,то нямам спиране нали е на тема гоблени,добре че сте ми вие ,че иначе няма с кой по темата-някой доста "умно" ме гледат...

  12. #102

    Подразбиране

    Не бих превърнала хобито си в професия.Ще трябва да се занимавам тогава с неща,които ще са различни от моето светоусещане.Иначе и аз изпадам всвоеобразен транс като забоцкам .Доста "мъничета" съм подарила на хора,които обичам.

  13. #103

    Подразбиране

    Реклама:
    Няма нищо по-хубаво от това да работиш нещо, което обичаш!
    Ако можеше човек да се издържа гоблени, бих го направила.
    Но на този етап ...
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •