Страница 12 от 29 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 434

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    В Галерия Бродерия има малки, хубави и лесни гобленчета. Успех, ще бъдеш много горда, когато го избродираш.

  2. #2

    Подразбиране

    blagodarj 6te probvam dano stane

  3. #3

    Подразбиране

    a kade se namira v saita taj galerij broderij nemoga da j namerj

  4. #4

    Подразбиране

    blagodarj vanina prosto neznaex 4e tova e spisanie izvinjvai

  5. #5

    Подразбиране

    здравейте и от мен отдавна не съм си писала с вас във Варна е много горещо и не мога да си намеря място сега по темата моето мнение е да се ориентираш към нещо което ти допада например цветя пеизаж лице по едноцветно или по цветно аз например се впечатлявам от многоцветието и пеизажите

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    А аз мисля, че съветите са излишни!
    Колкото хора - толкова и предпочитания... А красоти наоколо колкото искаш.
    Само може би трябва да бъде комплектован професионално и за предпочитане с добри конци
    Затова не се май, а бързичко посети някой хубав магазин за гоблени. Там ще забравиш всичките си намерения и съвети и сърчицето ще ти подскаже
    И макар да ти е първия , не трябва да бъде случайния, защото ще прекарваш с него доста време

  8. #8

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше "Горският цар" на Казанлък, след това "Пътя към храма"....., сега "Запустялата воденица"

  9. #9

    Подразбиране

    blagodarj niki_77 i az sam po mai4instvo i utre 6te xodj ve4e da si kupj njkakav goblen pa kakvoto iska da stava

  10. #10

    Подразбиране Първи гоблен

    аз пък бърках в чекмеджетата като всяко дете, за да зная какво има вътре и така намерих един гоблен на майка ми, който го беше започнала, едва няколко бода.. но така ми хареса, че реших, че ще го шия... и го уших, разбира се.. няма да Ви казвам какво е качеството на изпълнение, особено от опаковата страна..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от shaton : 18.06.2009 в 13:13.
    Нежнотия с Принц

  11. #11

    Подразбиране ;)

    Привет! Първият ми гоблен беше Алегория! Уших го за месец и половина!!! Много се гордея...
    http://www.snimka.bg/my_albums.php


  12. #12

    Подразбиране

    Първия си гоблен получих в VІ класлТова бяха "Червените рози" по-късно получих и "Жълтите рози". Бяха ми подарени от приятелка,която има цял музей

  13. #13

    Подразбиране

    първият ми гоблен е "Брат и сестра" и го уших за 2 месеца като почивните дни съм го боцкала.тва е гордост за мен
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Аз започнах с "Маргаритките" на Казанлък.
    katya ivanova

  15. #15

    Подразбиране

    Аз съм се учила на Момичето с шапката. Бях 7-ми клас и стоях будна до 3-4ч. през нощта от любопитство какво ще излезе със следващия бод.

Страница 12 от 29 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •