Страница 13 от 29 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 434
  1. #181

    Подразбиране

    Първия си гоблен получих в VІ класлТова бяха "Червените рози" по-късно получих и "Жълтите рози". Бяха ми подарени от приятелка,която има цял музей

  2. #182

    Подразбиране

    първият ми гоблен е "Брат и сестра" и го уших за 2 месеца като почивните дни съм го боцкала.тва е гордост за мен
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  3. #183

    Подразбиране

    Аз започнах с "Маргаритките" на Казанлък.
    katya ivanova

  4. #184

    Подразбиране

    Аз съм се учила на Момичето с шапката. Бях 7-ми клас и стоях будна до 3-4ч. през нощта от любопитство какво ще излезе със следващия бод.

  5. #185

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше Селцето малък лесен и симпатичен,а после уших червените рози и двата са идеални за начнаещи.Оттогава шия на периоди,когато ми дойде вдъхновението,после почивка и пак.Сега съм към края на Алегорията.

  6. #186

    Подразбиране

    първият ми гоблен беше ''Коне на водопой''и само той ми е в рамка

  7. #187

    Подразбиране

    Първият си гоблен съм ушила 1976 година от схема от сп."Жената днес".От 8 години насам имам 30 готови и довършвам 31-ят.На различна тема.Почти половината са от Солария.

  8. #188

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше"Мостар".Купих си го с първата стипендия в първи курс.

  9. #189

    Подразбиране

    Аз мисля да започна с ФАРЧЕТО. Подходящо ли е ? Предварително благодаря за консултацийте !

  10. #190

    Подразбиране

    АЗ ЗАПОЧНАХ СЪС " СТАРИЯ МОСТ". СЕГА ШИЯ "ТОМ" , СЛЕД НЕГО ЩЕ ЗАПОЧВАМ " тИНА".

  11. #191

    Smile

    Аз започнах с "Мадона с грозде". Бях го видяла готов и се надявах Мама която преди години шиеше да ми го ушие.След като срещнах решителен отпор се наложи да викам Неволята и така запчнах. Сега няма отърваване)

  12. #192

    Подразбиране

    На времето майка ми беше накупила много малки пейзажи с български конци на някаква измислена фирма и първият,който уших беше един от тях.Мисля че се казваше "Блатен пейзаж". Лесно и весело гобленче. И както казват някои от вас-после няма спиране.

  13. #193

    Подразбиране

    А аз започнах с детски гоблен Целувка край морето. Много го харесах и бързо го уших.

  14. #194

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ne6ic Виж мнение
    А аз започнах с детски гоблен Целувка край морето. Много го харесах и бързо го уших.

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз се учих на това:
    преди 132 год. и още не съм завършила небето
    Какво да направя като не си падам по фоновете и небесата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 13 от 29 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •