Страница 14 от 29 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 434
  1. #196

    Подразбиране

    iskam da vi se pohvalj 4e u6ix edin gobleni sega 6ij vtori

  2. #197

    Подразбиране

    Браво на теб!
    Сигурна съм че си се справила добре !
    А няма ли да ни се похвалиш и със снимка
    интересно ми е какво си си избрала за начало

  3. #198

    Подразбиране

    toi e mnogo malak njkakav zimen peizag i neznam kak se slagat snimki na saita

  4. #199

    Подразбиране

    ina4e 6te se poxvalj i sas snimka a vtorij e komino4ista4

  5. #200

    Подразбиране

    защо не ми е излезнала снимката на гоблена ми в поста по нагоре
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #201

    Подразбиране

    моят първи гоблен беше-слънчогледите-по картина на ван гог.стана страхотен ,но го подарих.

  7. #202

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше "Фрегата в щурм" на завод "България" - Казанлък през 1982 год. Когато си го купих бях на 7-мото небе защото отдавна имах огробно желание да започна да шия гоблени, но нямах възможност, пък и беше много трудно и доста скъпичко да се снабдиш с гоблен, заразих се през 1974 год. Работехме 7 жени в една канцелария, телефонистката в предприятието беше стара гобленарка и имаше много ушити гоблени, та тя докара една жена от Ямбол, която разпространяваше комплектовки. Всички си купиха, само аз не можах. Започнаха да се учат, а аз като кучето, което гледало касапина, но не станало касапин само гледах и от време на време, като някоя се затруднеше и объркаше нещо се включвах и пробвах по някой бод. Та мили момичета тази зараза влезе ли веднъж в кръвта ти почти не се лекува

  8. #203

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше лятото от овалните сезони на Вилер. Не е от най-лесните като за начало, но аз бях много амбицирана и го уших за един месец.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #204

    Подразбиране

    Воденицата на Милена стил
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  10. #205

    Smile

    Моя първи гоблен беше Гаврош , ших го много малка може би на 13г.-14г.

  11. #206

    Подразбиране

    в момента шия първия си гоблен"Коне на водопой" толкова се заребих че за 3 цедмици уших 1/4 от гоблена , а имам малко дете на 1 и 5 месеца

  12. #207

    Подразбиране

    Аз започнах с Замъка Мерсбург, доста лесен ми се стори , и много бързо го направих

  13. #208

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rade Виж мнение
    в момента шия първия си гоблен"Коне на водопой" толкова се заребих че за 3 цедмици уших 1/4 от гоблена , а имам малко дете на 1 и 5 месеца


    Хихихих и аз така се зарибих, а малкия ми малчоган е на 11 месеца...и нямам много време

  14. #209

    Подразбиране

    Така се получава момичета!И зарибяването в повечето случаи е за цял живот!

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    На този!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 14 от 29 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •