Страница 17 от 29 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 434
  1. #241

    Подразбиране

    мен ме учиха на "Старото мостче" - елипсовидния вариант

  2. #242

    Подразбиране

    Първият ми е купен от съпруга ми- Исус чука на вратата- голям
    на Милена стил.
    Все си мислех, че можеше и по- малък да избере.

  3. #243

    Подразбиране

    az se uchih na malkata sinia madona i posle na sarce s cvetia
    С две думи - нямам думи
    poopsie555@abv.bg

  4. #244

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше преди мнооого години Теменужки от Вилер,елипса,върху ленена панама ,със събрани конци и схема,която си писах на карирани листи.Тук-там можеше да се види нещо,което беше донесено от" накъде".Нямаше "наводнение"от фирми и гоблени.

  5. #245

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше "Свети Георги" 1:1. Много ми беше трудно, но го уших с голямо желание. Мисля си, че този светец спаси сина ми от една страшна злополука през 1999г. След това ми го осветиха в Черепишкия манастир. Сега го почитам като любимата ми икона в къщи.

  6. #246

    Подразбиране

    Здравейте и от мен Моя първи гоблен беше някакви теменужки в кошница или панерче и аз вече незнам...един такъв овалничък...хубавичък...който от 11-12 год чака някой да му ушие фон после си взех овална Пролет, няколко мъничета на които не им знам имената, едни коледни звезди от немско списание, Лебедово езеро и Слънчевият залив- последните два със сигурност на Милена-стил...но нито един от изредените не е завършен всичко е о'к когато ги започна...горя от интерес и ентусиазъм...и се случи нещо и ме отвее вятъра от гоблените и после като се сетя за шиене вече се оглеждам за нов Единствените ми завършени и дори рамкирани неща са Малката Богородица, Йерусалимската икона и Заливът на палмите- пак на Милена-стил и две зодийки на Ланарте... и разбирасе всичките са правени за подарък В момента едва ли не се уча да шия щампован гоблен отново за подарък...и в началото за малко да се откажа ако не бяха момичетата от този прекрасен форум

  7. #247

    Подразбиране

    Здравейте на всички. Аз съм начинаеща гобленарка. Учих с ена Фенерче, после уших Вятърна мелничка, Парижката мадона и Дорита. Сега довършвам Мона Лиза

  8. #248

    Подразбиране

    Моят също беше "Жълтите рози"

  9. #249

    Подразбиране работи

    Хей девойки като чета кой на какво се е учил много на малко сте заложили моят първи гоблен беше запостяла воденичка а втория се хвърлих на голямо и купих Мостар не мога да се похваля с много 8 броя но всичките висят ня стените с рамки един подарак на мама Иросалимската богородица и един ушит по поръчка Мустанги в гора

  10. #250

    Подразбиране :)

    щях да кажа,че първият ми гоблен беше един малък на Дименшънс,но се сетих,че преди 15 години като бях бременна със сина ми бяха донесли за шиене един малък-маргаритки в кошничка...и до сега виси на майка ми в кухнята
    после бебето ме грабна с денонощен рев и т.н. и чак миналата година се сетих за друг

  11. #251

    Подразбиране

    Здравейте аз съм нова ако ме приемете ще се радвам да съм сред вас

  12. #252

    Подразбиране

    Аз се учих на Вилеровия "Ябълков цвят".Тогава не работех и това ме спаси от скуката.

  13. #253

    Post

    Здравейте и то мен!
    Моят първи гоблен е Коне на водопой
    Не толкова голям но като за начинаещ изглеждаше голям но се справих

  14. #254

    Подразбиране

    моят първи гоблен беше Малкият музикант и много бях горда като го набродирах

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    Моят първи гоблен е "Мона Лиза", но на Българска фирма с обикновени конци мулине. Не вярвах, че ще се справя, но успях и резултата ме стимулира да продължа. Останах доволна от себе си.

Страница 17 от 29 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •