Страница 18 от 29 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 434
  1. #256

    Подразбиране

    аз започнах с гоблена "май дойде" .той също е лесен . мъничък е и се шие бързо.

  2. #257
    Активност Аватара на Дивна
    не там ,където бих искала
     
    24 Мнения
     

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше"Пролет", малък вариант от фирма, която повече не срещнах нейни комплектовки.

  3. #258

    Подразбиране

    поздрави за пътят към църквата. Този гоблен ми е мечта. Ушила съм 6 гоблена досега и смея да твърда, че шия много добре-отзад изглежда много добре, но все още не смея да се захвана с него. Събирам кураж, но съм го поръчала и ще го купя. Аз вземам гоблени само от фирма "РАН-4" Разград. Толкова добре подбират конците по цвят, и няма начин да не ми стигнат. Гоблените им са като живи.

  4. #259

    Подразбиране

    Ей и моя първи гоблен беше кошница с червени рози, вторият ми беше панер с жълти рози след него зеления замък, старата крепост, вълшебната гора,..............

  5. #260

    Подразбиране

    Сега шия ковачницата и търся Маковете на Вилер ако може някой да ми помогне предварително благодаря

  6. #261

    Thumbs down

    моят първи гоблен е КОТАРАЧЕ,почнах на него да се уча да шия когато бях бременнапреди 12 год.После уших Зайче С ДЕТЕЛИНИ, и след това много други.
    Редактирано от мимимади : 19.03.2009 в 17:10.

  7. #262

    Подразбиране

    моят първи гоблен беше" Май дойде".Бях на 13год.когато го уших.

  8. #263

    Подразбиране

    маковете на Вилер ги комплектова фирма Заря,но са с конци Puppets, а аз не съм доволна от тях.Някои от тях не всичките много се късат.Фирмата е софийска.

  9. #264

    Подразбиране

    Да покажа и аз гоблена на който се учих. Повечето ми гоблени си стоят без рамка, а на този като че нарочно децата счупиха рамката.Сега се чудя дали да не го сложа в рамка от обратната страна,защото когато го погледна отзад на какво прилича сама си се смея
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #265

    Подразбиране

    Според мен първия гоблен трябва да е лесен (и хубав) за да свикнеш с шиенето. Аз започнах "Май дойде" в 8 клас, но ми се видя несериозно и го оставих. В 10 кл. уших "Жълтите рози" - тогава вече ми се стори сериозно занимание и ги уших, но така съм стягала, че като го сложих в рамка се виждаха дупчиците на редовете. Не знам дали е подходящо да се учиш на труднен гоблен - може би се стряскаш и те хваща страх, че няма да се справиш и оставяш всичко.

  11. #266

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bogi budova Виж мнение
    моят първи гоблен беше Малкият музикант и много бях горда като го набродирах
    Моят също! Исках да е нещо по-малко и лесно, за да проверя има ли я тръпката или не. От тогава не спирам.
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=346928

  12. #267

    Подразбиране

    първия гоблен които уших е лятна нощ с 4 цвят и много лесен за шиене . после последва лунната пътека и нощен зов стана една хубава колекция

  13. #268

  14. #269

    Подразбиране накой гоблен сте се учили?

    Аз се учих на "Горски коне".

  15. #270

    Подразбиране

    Реклама:
    аз започнах със "старото мостче"

Страница 18 от 29 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •