Страница 19 от 29 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 434

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Малкото гобленче Исус с венец беше първият ми опит.Сега като го погледна и виждам какви криви бодове съм правила чак ми е смешно.Но опитът беше все пак успешен и вече 10 години бродирам.Също и плета на една кука.

  2. #2

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше "Май доиде" Бях бремена с моята дъщеря и така се бях запалила, че шиех да полунощ.Коремът си го използвах за поставка.Голям мерак голямо нещо

  3. #3

    Подразбиране

    Моя първи гоблен беше "Щастливо завръщане"

  4. #4

    Подразбиране

    аз съм абсолютен новак,само преди дни завърших първият си гоблен''СТАРОТО МОСТЧЕ''

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте! Аз все още не съм довършила първия си гоблен - Весел Снежко на Милена стил. Почнах го преди 4 месеца, но бързо ми омръзна и го зарязах. Преди 1 седмица отново се сетих за него и го продължавам .

  6. #6

    Подразбиране

    Учих се на "Невените" Пълен е с грешки. Срамувам се да го покажа.

  7. #7

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше "Зима в планината".

  8. #8

    Подразбиране zdraveite

    az zapochnah kogato biah na 8 godini imashe edni detski gobleni , moia beshe chereshki, za da razbera simvolikata i kak se shie, sledvashtia beshe margaritki...i mi izleze dosta spoluchliv..

  9. #9

    Подразбиране

    Малката Богородица на Милена стил

  10. #10

    Подразбиране

    Моят първи гоблен го свърших вчера - "Момиче с кошница"
    Купих го гобленарска къща Румина.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Аз съм се учила на "Холандската мелничка" преди много години. Не е толкова красив като твоя, но важното е, че ме запали. Дано и ти продължиш като гледаш какво излиза от ръцете ти. УСПЕХ

  12. #12

    Подразбиране

    на гоблена света богородица с младенеца.труден за изпълнение , 1:1 но резултата ме очарова и вдъхнови .

  13. #13

    Подразбиране

    Така изглежда вече рамкиран
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Учих се на едни арабчета, поднасящи кафе - направих едно малко гобленче без фон, а след това направих от тях и няколко салфетки, които подарих.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  15. #15

    Подразбиране

    A аз на маргаритките на Вилер, но разбира се - българска комплектовка - допуснах всички грешки, които човек може да допусне и видях голям зор, докато ушия фона (скукааа), но пък научих, какво да внимавам да НЕ допускам

Страница 19 от 29 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •