Страница 21 от 29 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 434
  1. #301

    Подразбиране

    Здравейте моят първи гоблен беше една много малка Света Богородица ,но стана много сполучлива

  2. #302

    Подразбиране

    "Лунна нощ" на Вилер, но се получи нещо ужасно, защото си навих на пръста, че ще успея сама и вместо 1:4 го направих 1:2. Така "лунна" стана тази "нощ", че осветява и панамата под шева. Но поне усвоих принципа проба-грешка-проба.

  3. #303

    Подразбиране :)

    този беше моят и това е моето хоби

  4. #304

    Подразбиране

    не ми се прикрепи файлчето дева мария една мъничка но много сполочлива стана и така започна тази приказка

  5. #305

    Подразбиране

    Ох не се сещам името му ,беше един пейзаж шиеше се 1:4 .
    Бъди себе си ,защото животът е твърде кратък да се правиш на друг.

  6. #306

    Подразбиране

    На зимата-старата версия.

  7. #307

    Подразбиране

    Аз направо скочих с двата крака
    С някакъв"миндил" ,комплектован от една " дизайнерка" в Княжево, но в онези "славни , соц..."" времена, това беше пложението
    Ама си го харесвам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #308

    Подразбиране

    Аз пък ших Момиче с шапка - ама едно в цял ръст,със светла рокля.Даже мисля,че не съм го виждала.Схемата беше преснимана от едно сръбско списание и конците бяха Любица.Говоря за година около 1980 .Ужасно е,но си го обичам.

  9. #309

  10. #310

    Подразбиране

    Когато започвах не знаех какво е лесен и труден модел и се хвьрлих на "Хубавата мадона". Но все пак се преборих доста бьрзо снего.

  11. #311
    festar79
    Guest

    Подразбиране

    Zdraveite,az sam na4inae6ta v 6ieneto na gobleni.Moq priqtelka mi dade shemata na Gorski paraklis,no ima nqkakva gre6ka v opisanieto na koncite i ne smeq da prodalja.Molq ako nqkoi moje da mi pomogne da mi pi6e.Predvaritelno blagodarq.

  12. #312

    Подразбиране

    здравейте.аз имам магазин за гоблени.започнах със хубавата мадона,момичето с книгата,старото мостче,делфини на роял париж,сега шия едновременно усещане за свобода и испанка.много са хубави искам да ги имам всичките.

  13. #313

    Подразбиране

    Започнах със зеленият замък на Вилер, една позната ме научи да шия гобленовия бод. Уших я за 3 месеца след работа. По стечение на обстоятелствата я подарих на брат ми за свадбата. Уших я втори път. Не ми беше интересно втория път. Затова се зарекох да не повтарям.

  14. #314

    Подразбиране

    Здравейте и от мен!Аз се учих да шия на "Момичето на скалата",но тъй като го захвърлях доста често-го уших за 3 години.Сега започнах да шия "Воденицата на Буше".и ми се струва,че цветовете са объркани-шия с ДМЦ и номерата отговарят на легендата -как ви се струва???

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Моят първи гоблен беше "Мадона Феручи" готова комплектовка на Милена стил-ушех го за месец

Страница 21 от 29 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •