Страница 27 от 29 ПърваПърва ... 172526272829 ПоследенПоследен
Показване на 391 до 405 от 434

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Uchih se na "Madonata s mladeneca". Zapurshih go predi 2 dni i sum mnoooooooooooooogo dovolna.bravo na men

  2. #2

    Подразбиране

    moqt purvi be6e konete na vodopoi i tam nqmaspirane no samo 1-4 sum 6ila do sega

  3. #3

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше Котарака с чизми без схема.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз лично съм се учила на Момичето с шапката с цветя.

  5. #5

    Post

    Първият ми гоблен беше Пинки-момичето в бяло.Взех го от една приятелка
    и уших първо лицето.Реших,че ако се справя с него,ще продължа до край

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lyubka Виж мнение
    Искам да направя подарък на една моя позната, която досега не е шила гоблен, а ме попита с кой да започне.
    Моят първи гоблен е червените рози в панер.

    Дайте ми и други идеи, за да може тя да си избере.
    най практично е да се започне с малък гоблен и малък брой цветове.от старите класически на вилер например -кораб,мелница , зимна нощ и други с 7-8 цвята.по-трудно се шият тези с дървета , където често се сменя конеца и се брои много ,за да не се сбърка.

  7. #7

    Подразбиране

    Аз започнах с ЛЯТО на Вилер,
    Мисля,че е много подходящ за първи гоблен.

  8. #8

    Подразбиране Лято

    Цитат Първоначално написано от dvebrezi Виж мнение
    Аз започнах с ЛЯТО на Вилер,
    Мисля,че е много подходящ за първи гоблен.

    Дали става въпрос за същият гоблен, който започнах преди 3 - 4 дни...На мен ми е първи, макар че съм на 40 и се чудя защо не попрочетох повече преди да си избера гоблен...Сега всички проби - грешки ще са ми на този иначе прекрасен пейзаж.....

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте,

    Да споделя спомени и аз, моят първи гоблен (от преди 20 години, бях в 3 срещу 4 клас, лятната ваканция) беше "Малката фрегата" - с български конци мулине на Казанлък. Много е хубав и до ден днешен му се радвам на стената в хола ни.

  10. #10

    Подразбиране

    Моят първи гоблен е "Том" на Милена стил. Тогава ми се виждаше много голям,а сега е малък ,сравнение с другите!

  11. #11

    Подразбиране

    Сега се чудя на самочувствието което съм имала , започвайки първия гоблен- Параклисът На Вилер

  12. #12

    Подразбиране

    "Лунна нощ" на "Милена стил". 1:4. Малък. И много подходящ. Добре, че имаше кой да ме светне.

  13. #13

    Подразбиране

    Това ми беше първият!!
    Мнооого скучно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mucky91 Виж мнение
    Това ми беше първият!!
    Мнооого скучно
    Много е интересен, не съм го виждала. Ако го бе шила на бяла панама щеше да избегнеш фона, предполагам че той е бил скучния. Но може и да не е имало кой да ти даде този съвет

  15. #15

    Подразбиране

    Първият ми ушит гоблен беше "менчето с маргаритките". Ушит на обикновена ленена панама преди 35 години. От тогава с много малки прекъсвания съм шила непрекъснато. Имам доста "оригинални", които моят татко - БОГ да го прости ми беше донесъл от т.н. Западна Германия. Изсипа ги вкъщи като от килограм. Не можах да си намеря място от радост. Все още имам от тези гоблени. От този донесен ми набор сега шия "Голямата фрегата" и "Тайната вечеря". Имам доста лош навик да шия едновременно поне 2-3 гоблена. Правя го, заради разнообразието, макар че съзнавам, че със сигурност не е много правилно. Но такава съм, едва ли ще се променя. Когато вечер след тежък ден отворя гоблена, сякаш се прераждам - отивам в райската градина на мечтите. Шия си, мечтая си, и толкова ми е хубаво и щастливо.

Страница 27 от 29 ПърваПърва ... 172526272829 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •