Страница 28 от 29 ПърваПърва ... 1826272829 ПоследенПоследен
Показване на 406 до 420 от 434

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Първият ми ушит гоблен е Зима - мостчето Много грешки но се получи034131624-big.jpg

  2. #2

    Подразбиране

    Моят е доста малък и простичък (ето го);
    http://media.snimka.bg/s1/2806/031855237.jpg?r=0

    Всъщност заедно с него, направих и една щампичка с Мечо Пух:
    http://media.snimka.bg/s1/2806/031855232.jpg?r=0

    Има какво да се желае, но мисля, че разбрах основните техники Колкото и да ме е срам, засега това са моите творения и нямам търпение тези дни да се сдобия с първия си нормален по размери гоблен и да започна да го шия

  3. #3

    Подразбиране

    Моят първи беше "Трите воденици", отне ми около 10 години и през това време уших и три по-малки, докато му дойде реда да го довърша..

  4. #4

    Подразбиране

    Първият беше Пролетта, ако не се лъжа на Ариадна?! Елипса с много цъфнало дърво - за ужас на жената, която ме учеше Целувките са за Мима

  5. #5

    Подразбиране Моят първи гоблен

    Моят първи гоблен беше кошничка с червени рози. Нищо особено, но на мен ми хареса. След това кошничка с жълти рози и 28 години пауза. Сега съм си поръчала от списание "Галерия бродерия" два гоблена, но така и не са пристигнали, вече втора седмица. Радвам се, че успях да се регистрирам, нещо не ми се получаваше регистрацията.



    «жълти рози» на Яндекс.Фотках


    Това е вторият гоблен който уших. Намерих снимка и го поствам сега.
    Редактирано от Si : 19.11.2013 в 13:22.

  6. #6

    Подразбиране

    Май сме се учили на един и същи гоблен.

  7. #7

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше щампа, на която се учеше майка ми, но го беше зарязала за години и аз го довърших. Изображение002.jpg А първият ми изцяло ушит от мен гоблен беше "Май дойде", който майка ми ми подари и го уших докато бях в отпуск по майчинство в далечната 1986 г. Изображение106.jpg

  8. #8

    Подразбиране

    Моят първи гоблен е това коте.Беше преди повече от 30 години.Бях в отпуск по майчинство.Оттогава е любовта ми към гоблените.По ред причини прекъснах за доста дълго време.Сега отново се възобнови предишната ми страст.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Сребърна нощ, още си го пазя, ето как съм се справил

    20131219_084030.jpg
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  10. #10

    Подразбиране

    Аз също съм започнала със Сребърна нощ

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    За свой срам, трябва да призная, че за първи път съм шила на 8г. върху Вилеровата "Ковачница" на майка ми.
    Тя направо инфаркт щеше да получи, милата, като видя какво съм направила с конците й.
    След това, когато се успокои, ме изведе на пазар и ми купи първият ми малък гоблен - едно кокиче.

  13. #13

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше Горски замък на ТПК Заря преди 25 години. Ших го, когато бях бременна с големия син и не можех да излизам много от къщи. Сетих се за гоблени сега и в момента шия Коне на водопой. След това са трите икони.

  14. #14

    Подразбиране

    Това се случи миналия век, преди 40 години, когато бях само на 10. Отидохме с майка ми на гости на нейна позната и с влизането в къщата имах усещането, че съм в галерия. Първото нещо, което ме грабна беше Хитлеровата зима на Вилер. Стоях с отворена уста в продължение на минути и не можех да повярвам, че това е направено с конци. Още на втората минута знаех, че това е чудото, което искам да правя. Първият гоблен, който се появи вкъщи бяха Слънчогледите на Вилер и започна борба, по-скоро война между мен и мама кой да шие на единствения гоблен, който имахме. Тя винаги побеждаваше и аз стоях отстрани и наблюдавах как си боцка щастливо а на мен сърцето ми се пръскаше от завист. И няколко месеца по-късно получих подарък- Замък в морето- Оригинален Вилер. Бях много, ама много щастлива. И така до ден днешен гоблените ми доставят наслада и спокойствие, и удовлетворение че ще оставя нещо красиво след себе си.

  15. #15

    Smile



    Преди 25 години....ама като е нямало кой да ми каже,че не се скача в дълбокото преди да се научиш да плуваш

Страница 28 от 29 ПърваПърва ... 1826272829 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •