Страница 4 от 29 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 434

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    моят първи гоблен беше "фарчето". уших го за 2 месеца.

  2. #2

    Smile

    Моят първи гоблен беше "воденичката" на Вилер. Уших го от мерак за една седмица. След това започна дългата одисея с "Момичето на скалата" Слава богу вече и той е готов. Ами сега?

  3. #3

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше менче с теменужки , но не ми стигна конеца за фона и си го преправях. Стана голяма "красота" , но си го пазя .

  4. #4

    Подразбиране

    Моя първи започнат гоблен беше Зимата от старите годишни времена на Вилер. Беше с български конци и започнах с голямо желание. Случи се обаче да отидем на гости при една много добра гобленарка и го видях в рамка - ушит по схема на Вилер , DMC конци - взе ми сърцето. Цветовата гама с която аз бях започнала беше гадна - синьо зелена - това което се получаваше нямаше нищо с това което видях .И го зарязах. Преди една година го довърших по настояване на майка ми - какъвто и да стане все ще е пейзаж и ще си има своята красота-така ме мотивира тя.
    Иначе първия започнат и навреме довършен гоблен бяха Маргаритките.

  5. #5

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше Кармен. Видях го в една колежка на майка ми,
    бяха и го пратили от Германия. Толкова ми хареса, че го взех с рамката защото ги нямаше схемите - издирих си конци и го уших на кафявата
    ленена панама за карета без никой да ми обяснява как се шие.
    Това беше преди повече от 20г. и сега не бих шила гоблен през стъклото.
    Все пак майка ми го хареса и си го сложи в рамка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от hrisipisi Виж мнение
    Моят първи гоблен беше Кармен. Видях го в една колежка на майка ми,
    бяха и го пратили от Германия. Толкова ми хареса, че го взех с рамката защото ги нямаше схемите - издирих си конци и го уших на кафявата
    ленена панама за карета без никой да ми обяснява как се шие.
    Това беше преди повече от 20г. и сега не бих шила гоблен през стъклото.
    Все пак майка ми го хареса и си го сложи в рамка.
    Хриси, не мога да не те похваля пред всички,защото съм те виждала с колко мерак и старание го ши! Утре ще дойда лично при теб!

  7. #7

    Подразбиране

    Мерси, приятно е да те похвалят.

  8. #8

    Подразбиране

    моят първи гоблен е "Златна есен"- едно такова мъничко и не толкова добре ушито, но ми мило , защото ми е първо.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  9. #9

    Подразбиране

    Моят първи гоблен се казва "Кармен"
    Малко е голям но все пак успях да го ушия сравнително бързо
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше преди 36 г.--колко много са за повечето момичета от форума. Тогава гоблени въобще не се продаваха и ми го даде моя близка като го комплектовахме с конци. Това беше Зимното мостче на Вилер . Веднага го сложих в рамка --гипсова. Други нямаше--още стои на видно място в дома ни и много го ценя.

  11. #11

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше "Зима в планината". На него се учих,но не хо доших защото го обърках и го зарязах.

  12. #12

    Подразбиране

    А моят първи гоблен беше Ябълков цвят. Ших го повече от година (само през ваканциите), но се получи много успушно дори отзад!

  13. #13

    Подразбиране

    Моят първи гоблен така и не се получи ,беше с български конци.

    Това е първият завършен. Бях студентка , но намирах време и за него
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Първият ми гоблен е Май дойде комплектовка на завод България.Сега си давам сметка,че не е бил много подходящ като за начало защото най -долу е пътечката ,а тя е със светли цветове.Но въпреки това се научих да шия.Когато си го купих бях на около 10год и беше от една галантерия и нямаше избор бяха този и Момичето на скалата
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  15. #15

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше Мелницата на Вилер-скромно-уших го за два дни от мерак!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 4 от 29 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •