Страница 6 от 29 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 434
  1. #76

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше "Кошничка с пъстри рози". Бях 12 годишна и много палава, та майка ми реши, че така ще ме укроти. Крайния резултат макар и много лош така ме запали, та днес никой не може да ме раздели с гоблените. А ето и резултата.Не е перфектен, но все пак бях на 12 години
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #77

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Чах сега се престраших да се включа във форума. Като гледам какво сте сътворили, аз просто губя надежда, че някога мога да направя и 1/10 от Вашите красоти. Но да се върна на темата, от любопитство си купих 1-ви брой на сп. Кръстат бод и вътре имаше едно много миниатюрно комплектче - панама, конци и т.н. и така започнах. Сега вече немога да се спра - в момента имам шест започнати. И така - страст, краста -каквото и да го нарека, невярвам някога да приключи. Поздрави още веднъж на всички и благодаря.

  3. #78

    Подразбиране

    Добре дошла сред нас! А за крастата - този форум май ще се окаже по-голяма, защото аз преди да вляза в него имах само един започнат гоблен, а сега съм започнала три и вече мисля за четвърти и пети.

  4. #79

    Подразбиране

    Моя се казва "Езерце", доста мъничък е, но аз по-принцип шия малки щото нямам нерви за големи Единственият ми по-голям който го завършвам сега е "Пътят към цъквата". Незнам дали ви се е случвало и на вас, но се влюбих безвъзвратно в този гоблен и си казах, не ме интересува голям, не-голям - ШИЯ ГО

  5. #80

    Подразбиране

    Сега шия само мой първи гоблен Коне на водопой. Тя ми го избра. Почти го превършвам и съм си подготвила вече втори по мой вкус Молещият се Исус Христот много ми харесва.

  6. #81

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше вилеровата есен.Избра ми го една приятелка, която ме запали по гобленарството.Тя ми показа основните неща но и много научих от вас.След това продължих със зимата а сега шия повече икони и портрети.

  7. #82

    Подразбиране

    Първият ушит гоблен от мен е "Коте с китара" (много елементарен е,но смятам че за дете е много подходящ ).Когато започнах да шия бях на 13 години.

  8. #83

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше Фенерчето и в началото никак не ми беше лесно. Но като го завърших изпитах огромно удоволствие. Така се започна.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #84

    Подразбиране

    Това е моят първи гоблен на който се учих да шия http://images17.snimka.bg/003046136-big.jpg

  10. #85

    Подразбиране

    Започнах преди 2г. с кръстат бод-"На разходка под водата"-на Милена стил/сп".Галерия бродерия"/. Обичам морето ,но това гобленче някакси ме грабна ! Скоро научих от моя позната,че било хубаво да се започне с коне във вода,но уви чак сега ги шия! Успех ти желая!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #86

    Подразбиране

    Моя пръв гоблен беше "Апостоловата градина"

  12. #87

    Smile

    Моя пръв гоблен беше "Апостоловата градина"

  13. #88

    Подразбиране Първия ми гоблен

    Моят първи гоблен е "Теменужки" от Вилеровия каталог!

  14. #89

    Подразбиране

    Първият гоблен, който уших се казва "Зимна гора"

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Първият ми гоблен е "Зовът на дивото".

Страница 6 от 29 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •