Страница 1 от 29 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 434
  1. #1

    Подразбиране На кой гоблен сте се учили?

    Искам да направя подарък на една моя позната, която досега не е шила гоблен, а ме попита с кой да започне.
    Моят първи гоблен е червените рози в панер.

    Дайте ми и други идеи, за да може тя да си избере.

  2. #2

    Подразбиране

    Моя първи гоблен беше мой и на майка ми, тя шиеше "Ефигения" и аз се у4их на него.Тогава тя реши да ми купи един за да се отърве от мойто грешно шиене върху хубавия й гоблен и така моя първи гоблен стана "Есен" на Казанлък.И между другото ми беше много труден

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mar4ela
    Моя първи гоблен беше мой и на майка ми, тя шиеше "Ефигения" и аз се у4их на него.Тогава тя реши да ми купи един за да се отърве от мойто грешно шиене върху хубавия й гоблен и така моя първи гоблен стана "Есен" на Казанлък.И между другото ми беше много труден
    и аз имам ушит "Златна есен" на Казанлък (не знам твоя такъв ли е), а след това "Зимна нощ" и съм се убедила, че пейзажите се шият много трудно А първият ми гоблен е "Китаристката" също на Казанлък ( та преди 12-13 год. май нямаше дрег избор )

  4. #4

    Подразбиране

    Първия ми гоблен беше Снежното градче гобленовия бод ми се видя труден и аз го почнах с кръстат бод не ми хареса резултата и го разших и ших на ново с гобленовıя бод

  5. #5

    Подразбиране

    Моят първи гоблен е "Фенерчето", и ми беше много труден!А сега като го погледна,защото още не е в рамка, се възмущавам от опаковата му страна Не мого да разбера на къде съм го шила, но е много зле

  6. #6

    Подразбиране

    iasi есента ми е малък овал, може би е , като твоя, защото преди години имаше само такива.
    А аз също съм шила Зимна нощ- 1:4 ( Хитлеровата зима) и наистина е малко гадни4ък за шиене, макар 4е след време го уших и 1:1 и стана много сладък

  7. #7

    Подразбиране

    Първият гоблен,на който се учих/това беше толкова отдавна/ беше "Есен" от сезоните с бълг.конци.Доста ме затрудни.После се залових с много лесен-прословутите рози в кошница.И така... :wink:
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  8. #8

    Подразбиране

    Първият ми гоблен е "Момичето с бродерията"-малкия вариант
    Красотата ще спаси света!

  9. #9

    Подразбиране

    моят беше"Зимен пейзаж"на Милена стил.Малък(14/14) с 18 цвята,ама много лесно го уших.И от там се надъхах страшно :wink:

  10. #10

    Подразбиране

    Сега ще сложа снимка на първия си гоблен Извинявам се предварително за качеството на снимките,които пускам,но са от GSM,които не прави добри снимки Е ,ето го "Момичето с бродерията"-съвсем малък гоблен е ,но в него има 52 цвята
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Красотата ще спаси света!

  11. #11

    Подразбиране

    Naiema,много е хубаво това гобленче.Не съм го срещала досега.Готова комплектовка ли е :wink:
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NELIA
    Naiema,много е хубаво това гобленче.Не съм го срещала досега.Готова комплектовка ли е :wink:
    Нели, това е малък модел на Бродиращото момиче на соларката

  13. #13

    Подразбиране


    Моят първи гоблен беше Зеленит замък,но преди доста години .Тогава нямаше
    голям избор на комплектовки.Той се шие лесно ,защото цветовете са седем.

  14. #14

    Подразбиране

    Аз никога до преди няколко месеца не съм се увличала по гоблените - все си мислех, че няма да имам търпение да започна и довърша. Обаче започнах ей тъй на шега - когато моя приятелка ме попита в магазин за прежди и гоблени, в които се загледах като в картинна галерия, дали бродирам, то аз й отговорих - Че откъде да зная - може и да мога :? ...... и се пробвах на Арабското момиче на LANARTE ( малката, разбира се ) Ееееее, сега само чакам да си хвърля обувките и грабвам иглата

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от mar4ela
    iasi есента ми е малък овал, може би е , като твоя, защото преди години имаше само такива.
    А аз също съм шила Зимна нощ- 1:4 ( Хитлеровата зима) и наистина е малко гадни4ък за шиене, макар 4е след време го уших и 1:1 и стана много сладък
    моят е правоъгълен и се казва "Златна есен" - с езеро и лебеди. А "Зимна нощ" как се реши да го шиеш още веднъж та макар и 1:1

Страница 1 от 29 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •