Страница 11 от 29 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 434
  1. #151

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше Щастливото завръщане.След това ми подариха Слънчев кът .Измъчих се с него,защото не ми харесваше и ту го шиех ,ту се отказвах, но за около 2 години беше готов.Все още не го харесвам.........Но всички които уших след това си ги харесвам много!

  2. #152

    Подразбиране

    здравеи ата моят 1ви гоблен беше една вовеничка с около 10 цвята понеже го уших сравнително бързо вторият реших да е голям и това беше Мостар него ших около година и така гоблен след гоблен още не ме е напускал мерака в момента дошивам една дама от златната колекция на деменшан и мечтая за следващия:

  3. #153

    Подразбиране

    izvednij mnogo se bqh zapalila po goblenite i sipruga mi edna vecer kato se virna ot rabota me iznenada s "Farcheto". Tova bese pirviqt mi goblen.

  4. #154

    Подразбиране

    Блазе ти. А моят мъж като ме види с ръкоделие започва да се сърдиА първият гоблен, който уших, беше подарен на него, после му подарих още един, когато откачи един запас. И пак вика!

  5. #155

    Подразбиране

    Хубава тема.

    И на мен първият гоблен беше Воденицата - малък, лесен, но все още е окачен на стена - разбира се в ъгъла на богатството по фънг шуи. след това оших един доста голям - Привечер в планината. От там нататък спиране нямам, и общо взето все шия по няколко - в различните къщи различен, за да не пренасям схеми и конци.

    А като дете шиех някакви работи на "заден бод" и кръстчета...

  6. #156

    Подразбиране

    Учих се на тази икона. преди години пътувах за Великден и си бях купила да чета "Жената днес". схемата беше като приложение в списанието. реших, че е добра идея да ушия иконата за дома без да си давам сметка, че това едва ли е най-подходящия избор за първи гоблен.

    добре, че не можете да видите гърба



  7. #157

    Подразбиране

    Moqt pyrvi goblen na koito sym se uchila e "Vqtyrnata melnica" , komplektovka na Milena stil. Bqh oshte malka i ne znaeh za kakvo stava duma i si spomnqm kato si izgubih edin ot nuansite na sinio i az go zamestih s kakvoto namerih, nali malko na samouchitel go karah i nqmashe koi da mi kaje che moje da si kupq samo konci i da go zamestq
    Don't tell me who I should be
    And don't try to tell me what's right for me

  8. #158

    Подразбиране иконата на NAV

    NAV, гледах, гледах, взирах се и не намерих нищо, което да критикувам. Изглежда много добре!

  9. #159

    Подразбиране Първият ми гоблен

    Доста семпъл и лесен, идеален за начинаещи.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #160

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от галюшка Виж мнение
    NAV, гледах, гледах, взирах се и не намерих нищо, което да критикувам. Изглежда много добре!

    Благодаря Галюшка ! Голям зор беше, но се радвам, че уших гоблена. правен е по икона от XV век на Свети Иван Рилски.

  11. #161

    Подразбиране

    моят първи гоблен беше "Лунна нощ", но го сбърках лекинко от ентусиазъм продължих да шия един ред, въпреки че беше завършен

  12. #162

    Подразбиране

    Zdraveite ot men! Moqt pyrvi goblen beshe Alegoriq...Vsichki mi kazvaha, che e mnogo truden i nqma da se spravq...Tolkova me ambiciraha, che go ushih za edin mesec.

  13. #163

    Подразбиране

    Моето първо гобленче уших в часовете по трудово, когато бях в седми клас. Имахме избор от няколко животинки, но аз бях видяла един Мики Маус в едно списание за плетки на майка ми и си го избрах. Имаше толкова много желаещи да ми показват, че се страхувах да не ми го ушият.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #164

    Подразбиране

    Здравейте!
    Моят първи гоблен беше "Воденичката" - малък, лесен и доста симпатичен. Следващият май беше панера с червените рози...
    А след това беше един френски гоблен "Първа мъка" - едно много хубаво момиченце.
    После не съм ги броила...

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз се учих на "Пролет в планината", но не ти го препоръчвам-труден е за начинаещ!http://www.album.bg/janini/images/5599944/37925/

Страница 11 от 29 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •