Страница 12 от 29 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 434
  1. #166

    Подразбиране

    janini
    как му се чудя и аз на това Възкресение, ама няма да е скоро

  2. #167

    Подразбиране

    Гобленчето,на което се учих беше едно малко на "Милена Стил",мисля че се казваше Залез.То е общо 30 квадратчета,но аз го ших около 2 месеца,сега е в рамка и ми е на стената.Цялото беше пълно с грешки,но сега като го гледам добре ми изглежда и не личат много.

  3. #168

    Подразбиране

    Аз се учих на този и го ших две години близо. Може би защото темата не ми харесваше...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #169

    Подразбиране

    zdraveite pomognete mi kakav goblen da si vzema i az 6te 6ij za parvi pat

  5. #170

    Подразбиране

    В Галерия Бродерия има малки, хубави и лесни гобленчета. Успех, ще бъдеш много горда, когато го избродираш.

  6. #171

    Подразбиране

    blagodarj 6te probvam dano stane

  7. #172

    Подразбиране

    a kade se namira v saita taj galerij broderij nemoga da j namerj

  8. #173

    Подразбиране

    blagodarj vanina prosto neznaex 4e tova e spisanie izvinjvai

  9. #174

    Подразбиране

    здравейте и от мен отдавна не съм си писала с вас във Варна е много горещо и не мога да си намеря място сега по темата моето мнение е да се ориентираш към нещо което ти допада например цветя пеизаж лице по едноцветно или по цветно аз например се впечатлявам от многоцветието и пеизажите

  10. #175

  11. #176

    Подразбиране

    А аз мисля, че съветите са излишни!
    Колкото хора - толкова и предпочитания... А красоти наоколо колкото искаш.
    Само може би трябва да бъде комплектован професионално и за предпочитане с добри конци
    Затова не се май, а бързичко посети някой хубав магазин за гоблени. Там ще забравиш всичките си намерения и съвети и сърчицето ще ти подскаже
    И макар да ти е първия , не трябва да бъде случайния, защото ще прекарваш с него доста време

  12. #177

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше "Горският цар" на Казанлък, след това "Пътя към храма"....., сега "Запустялата воденица"

  13. #178

    Подразбиране

    blagodarj niki_77 i az sam po mai4instvo i utre 6te xodj ve4e da si kupj njkakav goblen pa kakvoto iska da stava

  14. #179

    Подразбиране Първи гоблен

    аз пък бърках в чекмеджетата като всяко дете, за да зная какво има вътре и така намерих един гоблен на майка ми, който го беше започнала, едва няколко бода.. но така ми хареса, че реших, че ще го шия... и го уших, разбира се.. няма да Ви казвам какво е качеството на изпълнение, особено от опаковата страна..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от shaton : 18.06.2009 в 13:13.
    Нежнотия с Принц

  15. #180

    Подразбиране ;)

    Реклама:
    Привет! Първият ми гоблен беше Алегория! Уших го за месец и половина!!! Много се гордея...
    http://www.snimka.bg/my_albums.php


Страница 12 от 29 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •