Страница 19 от 29 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 434
  1. #271

    Подразбиране

    ДОБЪР ВЕ4ЕР НА ВСИ4КИ БИХ ИСКАЛА ДА СЕ НАУ4А ДА ШИЯ ГОБЛЕНИ АКО НА НЯКОИ МУ СЕ ЗАНИМАВА АКО МОЖЕ И АКО ИМА ЖЕЛАНИЕ МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ИМАМ ГОЛЯМО ЖЕЛАНИЕ

  2. #272

    Smile

    Здравейте! И аз се учих на "Старото мостче", преди около 20 години. Бях ученичка по това време

  3. #273

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lubanka Виж мнение
    ДОБЪР ВЕ4ЕР НА ВСИ4КИ БИХ ИСКАЛА ДА СЕ НАУ4А ДА ШИЯ ГОБЛЕНИ АКО НА НЯКОИ МУ СЕ ЗАНИМАВА АКО МОЖЕ И АКО ИМА ЖЕЛАНИЕ МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ИМАМ ГОЛЯМО ЖЕЛАНИЕ
    Здравей мила, най-добре е да се покаже на живо, така че може да помолиш някоя продавачка в магазин за гоблени да ти покаже(предполага се че могат да бродират), или да помолиш някоя съфорумка да ти покаже, незнам от къде си, но тук има момичета от цяла България и все има някоя от твоя град, ако си от София мога и аз да ти покажа ако искаш или направо да дойдеш на някоя от гобленарските ни срещи.
    Желая ти успех, и да ни покажеш после какво си сътворила.
    Знай че щом имаш желание да бродираш, нама начин да не се научиш.

  4. #274

    Подразбиране

    Малкото гобленче Исус с венец беше първият ми опит.Сега като го погледна и виждам какви криви бодове съм правила чак ми е смешно.Но опитът беше все пак успешен и вече 10 години бродирам.Също и плета на една кука.

  5. #275

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше "Май доиде" Бях бремена с моята дъщеря и така се бях запалила, че шиех да полунощ.Коремът си го използвах за поставка.Голям мерак голямо нещо

  6. #276

    Подразбиране

    Моя първи гоблен беше "Щастливо завръщане"

  7. #277

    Подразбиране

    аз съм абсолютен новак,само преди дни завърших първият си гоблен''СТАРОТО МОСТЧЕ''

  8. #278

    Подразбиране

    Здравейте! Аз все още не съм довършила първия си гоблен - Весел Снежко на Милена стил. Почнах го преди 4 месеца, но бързо ми омръзна и го зарязах. Преди 1 седмица отново се сетих за него и го продължавам .

  9. #279

    Подразбиране на кой гоблен сте се учили

    Здравейте,моят първи гоблен беше икона" Йерусалимската богородица," шит с възли и няколко грешки.Моя стара комшийка ,като го видя само не ме накара да го хвърля на боклука ,не ми беше показала как се шие гоблен Верно много трудно стана ,ших го една година но и до сега ми виси над леглото ,и вече пет години не оставям гоблените.Благодарение на всички вас имам доста схеми и сигурно още два живота няма да ми стигнат да ушия всичко но поне ще ми остане утехата че сътворяваме красиви картини.

  10. #280

    Подразбиране

    Учих се на "Невените" Пълен е с грешки. Срамувам се да го покажа.

  11. #281

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше "Зима в планината".

  12. #282

    Подразбиране zdraveite

    az zapochnah kogato biah na 8 godini imashe edni detski gobleni , moia beshe chereshki, za da razbera simvolikata i kak se shie, sledvashtia beshe margaritki...i mi izleze dosta spoluchliv..

  13. #283

    Подразбиране

    Малката Богородица на Милена стил

  14. #284

    Подразбиране

    Моят първи гоблен го свърших вчера - "Момиче с кошница"
    Купих го гобленарска къща Румина.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #285

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм се учила на "Холандската мелничка" преди много години. Не е толкова красив като твоя, но важното е, че ме запали. Дано и ти продължиш като гледаш какво излиза от ръцете ти. УСПЕХ

Страница 19 от 29 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •