Страница 2 от 29 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 434
  1. #16

    Подразбиране

    Аз започнах своя първи гоблен " Коне на водопой" под надзора и помоща на моя приятелка, за което и благодаря И така продължих с много хъс, е разбира се и с почивки

  2. #17

    Подразбиране

    iasi,реших се да го шия , защото в един момент нямах друг закупен гоблен и нямах пари да си купя ........и за това, за да си запълвам времето, но не съжалявам, стана страхотен

  3. #18

    Подразбиране

    Аз се учих на Цигулка с цветя.Много трудни ми се видяха тези цветя,но не се отказах.Пък и този фон.Отекчителна работа.И за учудване на себе си вторият ми гоблен -от същата серия Сърце с цветя.Ето го първия.Тук таме има грешки ,но не се забелязват
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Вчера си купих "Фар" на Милена стил.Нямаше голям избор на малки гоблени и този ми хареса.Но е 1:4 и не знам дали ще се справя.За пръв път ми е!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #20

    Подразбиране

    Ако нещо те притеснява питай, ще помагаме, няма проблем

  6. #21

    Подразбиране

    Благодаря ти Марчела!Ох,много неща са ми неясни,та не знам откъде да започна.В указанието пиче да се шие с двоен конец,ама става много грубо и не ми харесва.И как да спазвам този наклон на дясно?И тези конци нещо все ми се завъртат точно в последния момент?
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  7. #22

    Подразбиране

    Ако искаш, пиши ми на ЛС, ще ти дам телефона си , ще се 4уем, ще се видим и ще ти покажа
    Много е лесно и 1:4 е по-лесно, но все си мисля, 4е първо трябва някой да ти покаже и тогава да запо4неш........

  8. #23

    Smile

    Първият ми гоблен е малък - вятърната мелница и съм го ушила с голяма тръпка!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Първият ми гоблен за мой ужас беше Моста Мостар майка ми го беше комлектовала но нямаше снимка .Като видях голямото парче панама и си мислех че две три години шиене ме чака но когато започнах да го шия и ме увлече намерих си снимка и като го видях колко е хубав ми дойде още повече вдъхновението След него започнах пак голям гоблен и сега малките са ми за отмора .

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от petkova26 Виж мнение
    Първият ми гоблен е малък - вятърната мелница и съм го ушила с голяма тръпка!
    Аз също се ,учих на този , но така го бяхме събрали , че не се познаваха перките на мелницата , отзад стана като китеник ,но не се отказах.След това уших две елипсовидни сезончета на Златен гоблен , после Мона Лиза и след това само големи

  11. #26

    Подразбиране

    Първият ми гоблен на който се учих е Мона Лиза. И моят беше като китеник отзад. Ших го 2 години, после още 2 години чаках за рамката но си заслужаваше. Тогава ми казаха как се завършва конеца отзад и сега се старая да го спазвам. Много съм щастлива че открих това хоби.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Преди много години / бях ученичка/ уших някаква "Къщичка в планината".Голям зор беше! Тогава не можеше свободно да си купиш конец. Колкото има в комплекта-толкова. И обикновено конеца беше изчислен точно така че нямаш право на грешки. Ако захабиш конец или шиеш по- разточително-край няма да ти стигне.Беше много изнервящо.На всичкото отгоре когато го уших "къщичката" ми приличаше на барака за сечива. А съм шила съвсем точно!! Бях много разочарована. След години обаче уших един Христос "Моление о чаше" който е радост за окото.
    Казват че всеки си има звезда и че всичко умира угасне ли тя. Звездите се ронят и хората с тях лека полека превръщат се в прах. А какво ли ще стане след много години когато останат в пространствата сини едничък човек и едничка звезда?! И ако и тя се стопи във нощта?!
    frentcheva@dir.bg

  13. #28

    Подразбиране

    Моят първи гоблен е "Слънчев бряг" - само 6 цвята, но е много красив. Когато стигнах до половината с гордост го показах на леля ми / заклета гобленарка/ и ужас.......оказа се, че бодът ми съвсем не е гобленов-отпред изглежда нормално, а отзад почти не се вижда конец. Другата половина направих коректо , но не разших старото.Това ми напомня от къде съм тръгнала.

  14. #29

    Подразбиране

    na men purviyat goblen mi beshe Mosta Mastar, no predi tova sam brodirala razni karenca, pokrivchici
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Това е първият ми гоблен , кръстат бод , и след него започнах с гобленовия но това е първото ми творение с конци събирани от нас
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Страница 2 от 29 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •