Страница 27 от 29 ПърваПърва ... 172526272829 ПоследенПоследен
Показване на 391 до 405 от 434
  1. #391

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Няма критики миличка,много е хубав,да ти е честит


    БЛАГОДРЯ

  2. #392

  3. #393

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ваня Радева Виж мнение
    Здравейте и от мен.
    Моят първи гоблен до този е момент е "Шехерезада". Много си го харесвам сигурно,защото ми е само той. Ето и снимка да го видите и да си кажете мнението. Днес го завърших.

    Приемам и критики
    Чудесен е и аз ще го ушия!

  4. #394

    Подразбиране

    Да се включа и аз в тази тема. Първият ми гоблен беше менчето с маргаритките на обикновена ленена панама преди около 35 години. Сега като го погледна виждам само младостта си, но не се предавам - продължавам да шия.

  5. #395

    Подразбиране

    Zapochnah predi 3 meseca s MAdonata s mladeneca, no po shema ot spisanie i otdelno zakupeni konci(krustov bod e shemata). Mnoooooogo mi e trudno, a i tazi sutrin otkrih ogromna greshka.... kum 45 kvadratcheta nazad.

  6. #396

    Подразбиране

    Моят първи гоблен е "Щастливи коне" на Милена Стил - по избор на майка ми Уших го за около 3 седмици и съм доволна от резултата.

  7. #397

    Post

    Зравейте. И аз да се включа в темата. Нашивам на ленена панама от дете. Майка ми нашиваше много карета и аз се научих. След тава хобито ми беше да плета на една кука ( и сега плета, но по-рядко). След като завърших университета около три месеца бях без работа и една позната ме "запали" с гоблените. Първият ми гоблен беше много малък /като картичка/ зимен пейзаж. Сега предпочитам по-големи гоблени. Скоро завърших "Пътят към църквата". Сега шия едно езеро от златната колекция на Дименшънс. За пръв път нашивам гоблен с различни бодове, но за сега се справям.

  8. #398

    Подразбиране

    Здравейте! Моят първи гоблен беше жълтите рози.

  9. #399

    Подразбиране

    Uchih se na "Madonata s mladeneca". Zapurshih go predi 2 dni i sum mnoooooooooooooogo dovolna.bravo na men

  10. #400

    Подразбиране

    Моят първи гоблен бе Панерче с жълти рози и моето скромно мнение е, че съм се справила много добре, много си го харесвам
    Редактирано от wildcatlady : 08.11.2012 в 08:01.

  11. #401

    Подразбиране

    moqt purvi be6e konete na vodopoi i tam nqmaspirane no samo 1-4 sum 6ila do sega

  12. #402

    Подразбиране

    Моят първи гоблен е Пирушка,но тогава конците не бяха много качествени
    Редактирано от temar : 30.12.2012 в 20:45. Причина: грешка

  13. #403

    Подразбиране

    "Лунна нощ" на "Милена стил". 1:4. Мъничък и лесен. Особено подходящ, според мен, за .

  14. #404

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше Котарака с чизми без схема.

  15. #405

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз лично съм се учила на Момичето с шапката с цветя.

Страница 27 от 29 ПърваПърва ... 172526272829 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •