Страница 28 от 29 ПърваПърва ... 1826272829 ПоследенПоследен
Показване на 406 до 420 от 434
  1. #406

    Post

    Първият ми гоблен беше Пинки-момичето в бяло.Взех го от една приятелка
    и уших първо лицето.Реших,че ако се справя с него,ще продължа до край

  2. #407

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lyubka Виж мнение
    Искам да направя подарък на една моя позната, която досега не е шила гоблен, а ме попита с кой да започне.
    Моят първи гоблен е червените рози в панер.

    Дайте ми и други идеи, за да може тя да си избере.
    най практично е да се започне с малък гоблен и малък брой цветове.от старите класически на вилер например -кораб,мелница , зимна нощ и други с 7-8 цвята.по-трудно се шият тези с дървета , където често се сменя конеца и се брои много ,за да не се сбърка.

  3. #408

    Подразбиране

    Аз започнах с ЛЯТО на Вилер,
    Мисля,че е много подходящ за първи гоблен.

  4. #409

    Подразбиране

    Здравейте,

    Да споделя спомени и аз, моят първи гоблен (от преди 20 години, бях в 3 срещу 4 клас, лятната ваканция) беше "Малката фрегата" - с български конци мулине на Казанлък. Много е хубав и до ден днешен му се радвам на стената в хола ни.

  5. #410

    Подразбиране

    Моят първи гоблен е "Том" на Милена стил. Тогава ми се виждаше много голям,а сега е малък ,сравнение с другите!

  6. #411

    Подразбиране

    Сега се чудя на самочувствието което съм имала , започвайки първия гоблен- Параклисът На Вилер

  7. #412

    Подразбиране

    "Лунна нощ" на "Милена стил". 1:4. Малък. И много подходящ. Добре, че имаше кой да ме светне.

  8. #413

    Подразбиране

    Това ми беше първият!!
    Мнооого скучно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #414

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mucky91 Виж мнение
    Това ми беше първият!!
    Мнооого скучно
    Много е интересен, не съм го виждала. Ако го бе шила на бяла панама щеше да избегнеш фона, предполагам че той е бил скучния. Но може и да не е имало кой да ти даде този съвет

  10. #415

    Подразбиране

    Моят е доста малък и простичък (ето го);
    http://media.snimka.bg/s1/2806/031855237.jpg?r=0

    Всъщност заедно с него, направих и една щампичка с Мечо Пух:
    http://media.snimka.bg/s1/2806/031855232.jpg?r=0

    Има какво да се желае, но мисля, че разбрах основните техники Колкото и да ме е срам, засега това са моите творения и нямам търпение тези дни да се сдобия с първия си нормален по размери гоблен и да започна да го шия

  11. #416

    Подразбиране

    Моят първи беше "Трите воденици", отне ми около 10 години и през това време уших и три по-малки, докато му дойде реда да го довърша..

  12. #417

    Подразбиране

    Първият беше Пролетта, ако не се лъжа на Ариадна?! Елипса с много цъфнало дърво - за ужас на жената, която ме учеше Целувките са за Мима

  13. #418

    Подразбиране Моят първи гоблен

    Моят първи гоблен беше кошничка с червени рози. Нищо особено, но на мен ми хареса. След това кошничка с жълти рози и 28 години пауза. Сега съм си поръчала от списание "Галерия бродерия" два гоблена, но така и не са пристигнали, вече втора седмица. Радвам се, че успях да се регистрирам, нещо не ми се получаваше регистрацията.



    «жълти рози» на Яндекс.Фотках


    Това е вторият гоблен който уших. Намерих снимка и го поствам сега.
    Редактирано от Si : 19.11.2013 в 13:22.

  14. #419

    Подразбиране

    Май сме се учили на един и същи гоблен.

  15. #420

    Подразбиране

    Реклама:
    Моят първи гоблен беше щампа, на която се учеше майка ми, но го беше зарязала за години и аз го довърших. Изображение002.jpg А първият ми изцяло ушит от мен гоблен беше "Май дойде", който майка ми ми подари и го уших докато бях в отпуск по майчинство в далечната 1986 г. Изображение106.jpg

Страница 28 от 29 ПърваПърва ... 1826272829 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •