Страница 4 от 29 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 434
  1. #46

  2. #47

    Подразбиране

    първият ми гоблен е "Японска градина-пролет".
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    Моя първи гоблен беше детски. Една червена пеперудка Много пъти го шиех и разшивах, но накрая го завърших. Стана добре, защото шиех под зоркия поглед на мама Не е нищо особенно, но ми е първия и си го сложих в рамка. Днес виси на стената в стаята на моята малка дъщеря. После ших един смърф, който подарих на баба си . Но и тя си го държи в рамка на стената за да и напомнят за моето детство. Тогава си бях дете. После ших Кармен , Конете на водопой, Слънчев кът.....

  4. #49

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше менче с теменужки , но не ми стигна конеца за фона и си го преправях. Стана голяма "красота" , но си го пазя .

  5. #50

    Подразбиране

    моят първи гоблен е "Златна есен"- едно такова мъничко и не толкова добре ушито, но ми мило , защото ми е първо.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  6. #51

    Подразбиране

    Моят първи гоблен се казва "Кармен"
    Малко е голям но все пак успях да го ушия сравнително бързо
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #52

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше преди 36 г.--колко много са за повечето момичета от форума. Тогава гоблени въобще не се продаваха и ми го даде моя близка като го комплектовахме с конци. Това беше Зимното мостче на Вилер . Веднага го сложих в рамка --гипсова. Други нямаше--още стои на видно място в дома ни и много го ценя.

  8. #53

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше "Зима в планината". На него се учих,но не хо доших защото го обърках и го зарязах.

  9. #54

    Подразбиране

    А моят първи гоблен беше Ябълков цвят. Ших го повече от година (само през ваканциите), но се получи много успушно дори отзад!

  10. #55

    Подразбиране

    Моят първи гоблен така и не се получи ,беше с български конци.

    Това е първият завършен. Бях студентка , но намирах време и за него
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #56

    Подразбиране

    Първият ми гоблен е Май дойде комплектовка на завод България.Сега си давам сметка,че не е бил много подходящ като за начало защото най -долу е пътечката ,а тя е със светли цветове.Но въпреки това се научих да шия.Когато си го купих бях на около 10год и беше от една галантерия и нямаше избор бяха този и Момичето на скалата
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  12. #57

    Подразбиране

    Моят първи гоблен беше Мелницата на Вилер-скромно-уших го за два дни от мерак!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #58

    Подразбиране

    моят първи гоблен беше "фарчето". уших го за 2 месеца.

  14. #59

    Smile

    Моят първи гоблен беше "воденичката" на Вилер. Уших го от мерак за една седмица. След това започна дългата одисея с "Момичето на скалата" Слава богу вече и той е готов. Ами сега?

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Да ви кажа честно аз не знам как се казва моят първи гоблен...Бях съвсем изперкала по времето на първата ми бременност, срещу мен не се стоеше и собствената ми майка ме посъветва да се науча да бродирам,чула била, че действа успокояващо...Аз й се изсмях, защото освен копче, друго да шия не можех, пък и си падам по по-бързите работи...Но, понеже наистина не се чувствах добре, помолих майката на една приятелка да ме научи да шия...Жената ми даде панама, схема, събра ми цветовете(9 на брой) от нейни останали гоблени, показа ми как се шие и аз си тръгнах поживо-поздраво...Според нея гобленът, който ми дала се казвал "Скала край морето"(целият е в кафявата гама)...Аз започнах за шия, отначало бърках, разшивах, наложи се една съседка,дето била шила преди години, да ми дообяснява,за да става и гърбът идеален..научих се...и ми беше толкова хубаво и любопитно,че шиех до 4 след полунощ..Съпругът ми чак ми купи настолна лампа, за да ми е по-лесно...Интересното е, че като уших гоблена го показах на жената, която ми даде схемата , тя като го видя избродиран каза, че това бил"Кафявият замък"..., след време видях този гоблен в каталога на "Милена стил"....е, да ама ТОВА НЕ Е МОЯТ ГОБЛЕН! ...и ТАКА АЗ И ДО ДНЕС НЕ ЗНАМ КАК СЕ КАЗВА...но тогава си възстанових душевното равновесие и ...се зарибих за цял живот. Даже като започна да се изнервям за нещо, съпругът ми си знае...хваща ме за ръчичка, казва: .."Лети, мисля, че е време да ти купим ново гобленче"...и отиваме до магазина...първото нещо, което ми подари, когато разбрах, че съм бременна с второто ни дете беше... нов гоблен

Страница 4 от 29 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •