Страница 5 от 29 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 434
  1. #61

    Подразбиране

    моя първи гоблен бе "панерче с червени рози: след него :жълти рози:,:пъстри рози",а у дома настана една тишина-нито говоря,нито ям само шия до 2-3ч.ноща сега има моменти с месеци не подхващам гоблен.

  2. #62

    Подразбиране

    Моят първият беше този(кафевият). Докато направя тъмно кафявото около лицето го разшивах 3 или 4 пъти, но стана много нежно. Подарих го на баба ми.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #63

    Подразбиране

    аз мисля че трябва да е малък и с малко цветове за да види по бързо крайния резултат и да се закрасти на ли това е целта? мисля че детските гобленчета са подходящи.успех!!!!!!!

  4. #64

    Подразбиране

    Първият ми гоблен беше една кошница с рози. А имам и този с малката мадона,но в синьо.Сега шия "Лятото",но ме е срам да кажа от кога съм го започнала Все не намирам време да го завърша.А "Пролетта"съм я ушила отдавна.Искам да ги събера всичките годишни времена,ама кога ще стане....

  5. #65

    Подразбиране

    моя първи гоблен е бели кали. завърших го преди няколко дни.не ме затрудни много с 16 цвята е. няма да го слагам в рамка,защото ми е учебен и не изглежда толкова добре.

  6. #66

    Подразбиране

    parvia mi goblen be6e ''Fener4eto(Snejnoto grad4e) byah go po4nala na krast4eta sled kato pro4etoh upatvaneto i go raz6ih dobre 4e kazanla6kite imaha mnogo kontsi
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  7. #67

    Подразбиране

    Смирна и на мен ми се случи същото, но с "Малката воденичка" на Казанлък.Аз бях тогава в 4-ти клас и като разбрах,че трябва да разшивам...направих го като станах на 25.След това го комбинирах със "Снежното градче".

  8. #68

    Подразбиране

    А моят първи гоблен беше рози в панер. Моята братовчедка ме учеше да шия и ме караше да разшивам всеки грозен бод. Завърших го много трудно и след като му сложих рамка го подарих. Каза ми, че когато подаря първия гоблен ще ми върви в шиенето. Е... подарих го на майка ми не на друг пак си остана у дома.... Ама от тогава не мога да спра да шия

  9. #69

    Подразбиране

    Мойта майка, която нищо не разбира от гобрени реши , че аз трябва да се науча и ми гупи първия гоблен. Какъв ужас - 24 цвята на 20 квадратчета казваше се "Хижа в планината" с едно голямо ябълково дърво разцъфнало отпред. С ужсно много грешки и разшиваници успях да го завърша след една година. Не повтаряйте тази грешка. Трябва да се почва с нещо малко и просто иначе рискувате да загубите интерес

  10. #70

    Подразбиране

    Моя първи гоблен беше "Момичето с бродерията".Беше мъничък,но съчетаваше в него близо 60 цвята.И след ушиването му вече бях напълно зарибена!!!
    Красотата ще спаси света!

  11. #71

    Подразбиране :)

    Moiat parvi goblen sa6to be6e 4ervenite rozi v panera Otidoh s maika mi pri edna neina kolejka da i nakadri kosata Tia be6e zapalena goblenarka i vednaga mi pokaza kolekziata si i me zapali i men Komplektova mi proslovutite rozi, dade mi i shema i se po4na

  12. #72

    Подразбиране

    ако щете ми вярвайте това е първият ми гоблен, то си и личи на места, много труден ми беше обаче от инат го уших за около 6 месеца
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #73

    Подразбиране

    Моят първи гоблен е "падаща звезда" на милена стил.И след това грабнах "мостар" и покрай него някои малко по малки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #74

    Подразбиране

    Аз се захванах като начало с Трио Мустанги на ЕТ Микра. Но доста се измъчих като за пръв път. Крепеше ме само идеята за крайния резултат, защото картината си заслужава. Чак като изкарах към 1/3 вече съвсем се запалих, защото започна да се вижда нещо
    Лощото е нямаше кой да ми покаже и налучквах на колко ката да шия. Ших на 3, а се оказа че трябвало на 2, та после не ми достигнаха конци и трябваше да си търся - неприятна работа. Ама нали всяко начало е трудно...

  15. #75

    Smile Моят ..............

    Реклама:
    Моят първи гоблен е щит в далечната 85-86 година и е "Слънчева есен " на Казанлък Но нямаше кой да ми покаже как се шие и сама трябваше да разгадая техниката.Мисля че се справих защото от тогава постоянно шия .Понякога и по два на веднъж.

Страница 5 от 29 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •