Показване на 1 до 15 от 77

Тема: Quilling

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Не мисля, че съм кой-знае какъв талант в изобразителното изкуство, но в един момент ме засърбя фантазията и ето резултатът:



    Който не ходи на море, си го докарва вкъщи

  2. #2

    Подразбиране

    като видях Светлето какви красоти е показала, реших и аз да опитам, но се оказа, че не е толкова лесно. Някой може ли да ми каже с каква ширина са лентичките и дали хартията е по-скоро твърда или по-мека - принтерна, например. И с какво ги навивате - в интернет видях някакъв специален инструмент и изглеждаше много лесно, но нямам време да търся такова нещо - мога ли да го заменя с нещо или само с пръсти? Хайде, момичета, които сте се занимавали с това преподайте ми един урок он-лайн. Благодаря.

  3. #3

    Подразбиране

    След много "разходки" по сайтове и най-вече с нагледния урок на Соня ще ти дам малко инфо.Лентичките се режат с ширина 3мм - такава е и на готовите, които по-напредналите от нас могат да си купят.Използват се цветни картончета с размер А4.От тях се правят листенца или цветята За другите цветенца (като моето синьо, което не е качествено , но ще се потрудя повече, за да го осъвършенствам) се режат ленти 1см и напречно (като гребен) през 1-1.5 мм.Погледни в началото на темата има даден линк с нагледен урок.За навиването ползвам една разцепена клечка за зъби .
    Пожелавам ти успех и да знаеш, че е много увлекателно
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •