Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 77

Тема: Quilling

  1. #61

    Подразбиране

    Момичета, мислете практично! У дома винаги може да се намери подходящият инструмент без да е необходимо да се плащат грешни пари! Необходим е само човек с по-яки ръце (напр. съпруг ), една голяма игла, ама наистина голяма - поне 7 -8 см, с голямо ухо и клещи-резачи. Човекът с яките ръце срязва края на иглата, там, където се съединява ухото, и вече имате необходимия инструмент. Получава се игла с вилица на края. Колкото по-голямо е ухото, толкова по-широка лента можете да навивате и после безпроблемно си измъквате спиралката. Острието на иглата също си трябва при нагласянето на фигурите, но ако пречи или боде, винаги може да се обезопаси! Лека работа и страхотни идеи!!!

  2. #62

    Подразбиране

    Maя, благодаря за идеята. Преди малко гледах в един сайт инструмент за квилинг - ама точно направен от игла, забита в дървена пръчица, и това - 6,70 лв. Ще хвана мъжа ми да видя ще може ли да измайстори нещо.

    Между другото, още една идея - за квилинг шаблончета, ако на някого му е интересно. Четох в руски сайт, че може вместо тях да се ползва празен блистер от аспирин примерно. В гнезденцата се слагат навитите кръгчета, за да са с еднакъв размер.

  3. #63

    Подразбиране

    Момичета бързам да се похваля със сръчните ръчички на моето момченце.
    Каричката е за госпожата му в английското училище,а сега прави и за госпожата от българското училище.
    Тъй като нямам в момента цветна хратия му нарязах лентичките от обикновенна бяла хартия и той си я боядиса



  4. #64

  5. #65

    Smile

    Браво на тези сръчни ръчички!

  6. #66

    Подразбиране

    браво на детето, страхотен майстор е!

  7. #67

    Подразбиране

    Много сръчен малък мъж! Да му е честит детския празник!

    А това е от моята госпожица: http://margoto66.snimka.bg/hobby/r-c...9.27386003.big http://margoto66.snimka.bg/hobby/r-c...9.27385950.big
    Всичко сама си е правила, дори котето сама го е рисувала като е гледала от някаква снимка.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  8. #68

    Подразбиране ж

    Първи опити на моята внучка-цвете за мама, корабче за тати и дръвче за бати
    КЕЛЕБЕК

  9. #69

    Smile

    Браво на детенце!На баба се е метнала майсторица!

  10. #70

    Подразбиране

    Браво на детето, чудесни картини е направило!
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  11. #71

    Подразбиране

    Тук може да се намери всичко необходимо: http://ideahobby.bg/category/240/kvi...-quilling.html

  12. #72

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Аз за момента съм начинаеща в гоблените, но реших да възродя тази темичка и да покажа тазгодишните квилинг-картички, които направих за празниците. Все още скромно, но пък от сърце За образец съм ползвала материали от Интернет (снимки и клипче). Това са снежинките, а след малко и елхичките.
    20131225_214023.jpg20131225_214052.jpg20131225_214058.jpg20131225_214105.jpg

  13. #73

    Подразбиране

    Ето ги (цветовете не са много реалистични, на живо са по-ярки):
    Elha 1.jpgElha 2.jpgElhichki.jpg

  14. #74

  15. #75

    Подразбиране квилинг картички

    Реклама:

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •