Показване на 1 до 2 от 2
  1. #1

    Подразбиране Помагайте !

    Момичета и момчета, моля ви за съвед!
    Днес, като се ровех из сайтовете за работа, вижте на какво попаднах
    www.internationalservicecheck.com

    Става въпрос за позицията "Таен клиент".

    Ако някой знае нещо за това, нека да ми пише, моля!!!
    Много съм недоверчива и търся на всякъде уловка , просто, защото много съм патила. Затова разчитам на вас да ми дадете някаква информация за това!

  2. #2

    Подразбиране

    Реклама:
    Какво точно те интересува - характер на работата, вид на договора, осигуровки и стаж? Аз също съм доста скептична към подобен род оферти, може би защото работя в тази сфера.
    В случая предлагат работа на един вид граждански договор. Поставят ти конкретна задача, която трябва да изпълниш в срок, за да платят. За месеца трябва да достигнеш определена сума на възнаграждението, за да има основание за осигуряване и зачитане на осигурителен стаж. Също така важно е да получаваш сумите регулярно всеки месец, а не да събират няколко плащания наведнъж.
    от друга страна изпълнението на задачите е свързано с разход на средства и зависи дали ги финансират авансово или са за твоя сметка, а в последствие се възстановявят от фирмата.
    Моят съвет е да проучиш по подробно условията, които предлагат, но досега не съм срещнала случай, в който да се предлага трудов договор за подобен род дейност, а уловките са прекалено много.
    Ако искаш пиши на лични да поговорим

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •