Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 158
  1. #1

    Подразбиране Картини от брюкселска дантела

    Здравейте любители на гоблени,
    аз съм шила много малко и много отдавна, защото от 12 години се занимавам с ръчна изработка и дизайн на брюкселска /калоферска/ дантела. От две години се опитвам да направя нещо като картини, но не съм сигурна дали успявам. Някои от тези "картини" можете да видите на следния сайт:
    http://www.yessy.com/mimi_dobreva/
    Надявам се, че ще ви харесат.
    Хиляди поздрави

  2. #2

    Подразбиране Обемни цветя от брюкселска дантела

    Здравейте,
    искам да ви покажа някои от последните ми работи - обемни цветя - за първи път работя такива неща и ако нещо не съм направила както трябва - моля за извинение.
    Също така искам да ви благодаря за топлите думи - те ми действат много стимулиращо и се надявам и в бъдеще да ви покажа някои интересни неща.
    Още веднъж - БЛАГОДАРЯ !!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    С удоволствие отговарям на Viking, а също така и на всички, които се интересуват от брюкселска дантела:
    вместо да обяснявам с думи как се работи това ръкоделие поставям снимка, Обемните цветя са изплетени поотделно, колосани са и след това са сглобени. Също така поставям и една дантела изплетена с копринени конци - надявам се да ви хареса.
    С пожелания за творческа работа: Мими
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране Иде Великден...

    Здравейте чудесни български жени,
    желая ви през новата година да създадете още по-красиви творби - плод на вшето въображение и сръчни ръце.
    А аз вече работя на великденска тематика - ето две мои неща - надчвам се, да ви създадат добро настроение.
    С най-добри пожелания!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране Картини от мъниста

    Въпреки, че това не са истински гоблени, много ми се иска да ви ги покажа, хей така, просто за разнообразие, а може би ще ви стане интересно...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Моля ви, без да искам съм ви въвела в заблуждение - ТОВА НЕ СА МОИ РАБОТИ, просто ги намерих в мрежата и понеже много ми харесаха исках да ви ги покажа и макар, че не са мои, все пак са готови неща.
    ХИЛЯДИ ИЗВИНЕНИЯ!!!

  7. #7

    Подразбиране Нови дантели с пролетно настроение

    Скъпи гобленарки,
    имам удоволствието да ви покажа три от последните си работи - надявам се да ви харесат.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране Цветя от мъниста

    Здравейте,
    радвам се, че отново съм в компанията на толкова талантливи творци!!! Разгледах доста нови неща и направо съм удивена - за гобленарската страст изглежда няма почивка...
    Горещините през лятото ми попречиха да плета дантелите си по-активно, но пък използвах времето да се отдам на новото си хоби - цветя от стъклени мъниста. Зная, че не им е тук мястото, но не зная къде да ги сложа.
    Ето някои от моите цветя:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте мили виртуални приятелки,
    отдавна не съм писала във форума, защото все някак си не се чувставам на мястото си - ни рак ни риба...
    Все пак искам да покажа някои мои работи, защото много високо ценя мнението ви. Дано ви разнообразят малко...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране г

    Мими, , че си вълшебница е известно и по света. А, защо не сложиш и бижутата, които изработваш? Ще покажа на какво бижу съм горд притежател. Благодаря ти за тази радост още веднаж!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КЕЛЕБЕК

  11. #11

    Подразбиране

    Скъпи форумчанки,
    от все сърце ви благодаря за похвалите
    Ще се опитам и за в бъдеще да разнообразявам форума.
    Мони, специално ти благодаря за добрите думи и за награда ще покажа някои от бижутата си - моля, не ме съдете строго, защото в тази област съм още начинаеща..
    Аз също разглеждам вашите работи и съм възхитена от артистичността и финеса на вашите гоблени - за мене това ръкоделие е непосилно - останах си с един единствен ушит гоблен - "Потока". ДЕРЗАЙТЕ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Мили дами /и господа/,
    надявам се, че летните горещини не са намалили вашия ентусиазъм и на форума ще видим нови прекрасни творби.
    Аз също не се оставям горещината да ме надвие и плета нови дантелки - въобще
    този форум ми действа стимулиращо, макар и да не влизам често в него.
    Показвм ви последните си дантели - макар и нетрадиционни - дано ви харесат.
    Тъй като и без това не съм по правилата на форума, искам да ви покажа моите "кавалер и дами" - /бегониа тубероза/, които тази година са особено пищни и ме
    радват неимоверно - просто за разнообразие ...

    Хиляди поздрави и пожелания за нови успехи в това прекрасно изкуство
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Направо съм без думи пред тази красота и изящество.Завиждам ти за умението,знам че е много трудно това което правиш,а за цветята има защо да се гордееш.Направо греят от красота

  14. #14

    Подразбиране

    Постепенно и неусетно наближава Коледа и Нова година...
    Ето три дантели с подходяща тематика /рамките са виртуални/:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

    от все сърце желая на всички форумчанки здраве, щастие и нови творчески успехи !
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •