Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране Известяване по e-mail

    Здравейте,
    не знам дали точно тук е мястото на този въпрос, ако модераторите преценят, нека го изтрият или преместят.
    От няколко дни не получавам известия по и-мейла при публикуването на нови съобщения във форума, въпреки че съм абонирана към определени теми. Въпросът ми е на какво се дължи този проблем и как може да се реши? Благодаря предварително

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mimik Виж мнение
    Здравейте,
    не знам дали точно тук е мястото на този въпрос, ако модераторите преценят, нека го изтрият или преместят.
    От няколко дни не получавам известия по и-мейла при публикуването на нови съобщения във форума, въпреки че съм абонирана към определени теми. Въпросът ми е на какво се дължи този проблем и как може да се реши? Благодаря предварително
    Миме, ти от няколко дни, аз от няколко месеца не получавам...от дъжд на вятър се появи някой мейл и то за някой стар отговор...

  3. #3

    Подразбиране

    Наде, аз за 3 дни успях да пропусна доста неща във форума, та представям си за няколко месеца Дано се реши този проблем. Не знам как е при другите, дали още някой го има или е само при нас

  4. #4

    Подразбиране

    Аз си получавам абсолютно всичко.Само като ми е препълнена кутията не идват или идват с няколко дни закъснение..

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Първата ми работа беше да си проверя пощенската кутия - не е препълнена, значи не е това проблема. Опитах да подновя абонаментите, но и това не помага

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •