Показване на 1 до 6 от 6

Тема: задачка

  1. #1

    Подразбиране задачка

    здравейте момичета и момчета гобленари
    имам проблем уших една жена с шапка от един руски сайт 1 :1 и сега
    нямам място за очите и в схемата има едни полу бодове кои то стават ако съм шила 1:4 а аз 1:1 и сега не знам как да я преработя
    единият вариант е разпаряне знам
    а други
    а и по принцип ако един гоблен е 1:4 и има лице 1:1 може ли да се ушие целия 1:1 как обаче ще се преработи лицето

  2. #2

    Подразбиране

    ...закачка...Сложи и очила.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от SVETLA.BOR Виж мнение
    здравейте момичета и момчета гобленари
    имам проблем уших една жена с шапка от един руски сайт 1 :1 и сега
    нямам място за очите и в схемата има едни полу бодове кои то стават ако съм шила 1:4 а аз 1:1 и сега не знам как да я преработя
    единият вариант е разпаряне знам
    а други
    а и по принцип ако един гоблен е 1:4 и има лице 1:1 може ли да се ушие целия 1:1 как обаче ще се преработи лицето
    Можеш ли да покажеш за кой гоблен става дума?
    Дали няма да можеш да ушиеш очите върху ушитото вече, като ги съобразиш с размера, тъкмо ще станат по-изпъкнали.

  4. #4

    Подразбиране

    Я покажи снимка че да се види и все ще измислим нещо, а за разпаряне забрави ако си ушила всичко с изключение на лицето защото времето за разваляне е двоино от това за увиване и накрая получавапш панама върху която неможеш да бродираш повече.....така че даваи да видим какво да направим и това да ти е обеца

  5. #5

    Подразбиране

    не знам как съжалявам
    жените са серия от руски сайт и се отварят с програмата за гоблени ПМаркет името и е клаире, другите са амелия сали и т н и са в серия елеганс

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    Тези дизайни са създадени за кръстат бод, по правило е грешка да се шие 1:1, но не се отчайвай, не е невъзможно да се оправи, само ще си поизвадиш малко очите, това е ако шиеш на българска панама (хардангер 22). Едно малко квадратче нали се състои от 2 нишки върху 2 нишки кръстосани, намираш центъра му между двете нишки и бодеш в него, можеш да използваш остра игла за по-лесно, ще се поизтормозиш, но все пак са относително малко четвъртинките, така че успех.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •