Страница 11 от 22 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 319
  1. #151

    Подразбиране

    staton
    ее,благодаря ти,направо се чувствам победител..и дааа,ти и daniel4i ми следихте етапите изкъсо и пред вас се отчитах редовно ама пък ми бяхте и стимул,затова и го завърших бързичко!Без вас още щях да го дъвче

  2. #152

    Подразбиране

    Вчерашния следобед бях в планината и го посветих на тази пеперудена лейди,на един дъх почти,само преди пеперудата се наложи да спра за да се прибера до София
    ANIMONI ме вдъхнови и ето на,това излезе
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #153

    Подразбиране

    Много красива е тази дама.
    ..::Gobelin World::..

  4. #154

    Подразбиране /

    Дамата е станала много нежна.А с темпото,което шиеш със сигурност скоро ще има още от съшата серия.Ще чакаме с нетърпение да ги видим!

  5. #155

    Подразбиране

    Мога и нагледно да покажа как се трудих върху дамата,докато шиех слънцето се завъртяло зад мен и ми поопържило гърба..ами така е,като се задълбоча в шиене и не забелязвам нищо около мене
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #156

  7. #157

    Подразбиране

    КОлко си бърза само аз докато се мотая (започнала съм 4 гоблена да шия и нито един не съм довършила) ти цели два си ушила че и единия е ХАЕД.Невероятни са и двата

    Сега е момента да се засрамя от себе си и да започна да довършвам започнатите от мен гоблени.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #158

    Подразбиране

    Моите адмирации.Неможах да си отделя погледа от това което си сътворила.Хареса ми стените ти.Моите за да станат такива трябва да си взе обратно гоблените от дъщеря си и снахата.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  9. #159

    Подразбиране

    Tais - ама наистина се засрами..аз имам започнати още два други но дамата я опуках междувременно,станаха модерни тези с пеперудите и аз се прехласнах..нали разбираш,както от твоите неща се зарибявам така и от нечии други
    abrazova_s - ами аз имам ушити и седят така,поради простата причина че ми свършиха стените в стаята,плъзнах леко към кухнята ама за по-натам трябват преговори и уговорки..така че дай да се договорим да ти ползвам стените,пък гоблените ще са си мои по принцип,само давай терен И за двете ще е от полза

  10. #160

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Amazonka Виж мнение
    Tais - ама наистина се засрами..аз имам започнати още два други но дамата я опуках междувременно,станаха модерни тези с пеперудите и аз се прехласнах..нали разбираш,както от твоите неща се зарибявам така и от нечии други
    abrazova_s - ами аз имам ушити и седят така,поради простата причина че ми свършиха стените в стаята,плъзнах леко към кухнята ама за по-натам трябват преговори и уговорки..така че дай да се договорим да ти ползвам стените,пък гоблените ще са си мои по принцип,само давай терен И за двете ще е от полза
    Миличка, съгласна съм.Давай
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  11. #161

    Подразбиране

    Ето и в процес на шиене,да се види че вместо да почивам аз творя ли творя..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #162

    Подразбиране

    Е това вече в повече ми дойде.Седиш си на сянка и се отдаваш на любимото хоби а ние се трудим в тази жега.А какво твориш под тази дебела сянка.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  13. #163

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abazova_s Виж мнение
    Е това вече в повече ми дойде.Седиш си на сянка и се отдаваш на любимото хоби а ние се трудим в тази жега.А какво твориш под тази дебела сянка.
    Това беше тази неделя,творих дамата с пеперудата която съм показала а по принцип шия тъжния клоун и имам наченки на друг гоблен..абе събрала съм конци за още три освен това..аз вече се омотахповече време ми трябва така на сянка и чист въздух и ще избоцкам повечето неща

  14. #164

    Подразбиране

    Я какво имало тук - прекрасна графика и много удобен кът за шиене. Гастрольори приематели във вашето кътче?

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    Я какво имало тук - прекрасна графика и много удобен кът за шиене. Гастрольори приематели във вашето кътче?
    Гобленарки винаги са добре дошли,ще си споделя сянката с теб ако дойдеш

Страница 11 от 22 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •